Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Wrocław - Barcelona (Hiszpania)

Wszelkiego rodzaju podróże po świecie.

Re: Andora po Sylwestrze w Barcelonie

Postprzez AdamAdam » 8 sty 2011, o 13:55

Byliśmy tam dopiero 5 stycznia :/
OGIEŃ!!!!
Avatar użytkownika
AdamAdam
 
Posty: 90
Dołączył(a): 1 maja 2010, o 01:10
Lokalizacja: Łódź!
Nr gadu-gadu: 8692632

Re: Andora po Sylwestrze w Barcelonie

Postprzez AnizZ » 8 sty 2011, o 23:58

nic dodać, nic ująć :) Adam już chyba wszystko napisał. było suuuuper, cieszę się, że tam pojechaliśmy :P a jeśli chodzi o Carcassonne to fakt, byliśmy tam 5.01 i nie za długo, na noc już wyjechaliśmy w stronę PL
Avatar użytkownika
AnizZ
Moderator
 
Posty: 190
Dołączył(a): 22 kwi 2010, o 15:24
Lokalizacja: Wrocław
Nr gadu-gadu: 0

Re: Andora po Sylwestrze w Barcelonie

Postprzez Kawa » 9 sty 2011, o 00:30

Było mega, nadal poważnie myslę żeby w ferie wrócić tam ze sprzętem i wleźć gdzieś wyżej. Mega góry, choć widziałem tylko kawałeczek. Klimat schronu niesamowity (koza w której się paliło, myśliwi, piękno natury dookoła, prycze, mróz w nocy, NRC Joncka - dzięki!!). Powitanie w chatce poniżej chatki i zupka z barszczu w proszku i Sangrii niezapomniane. Szkoda że się poszczególne grupy mijały, zahaczając tylko os siebie, ale i tak było zajebiście.
Wyjechaliśmy bez problemu w czwórkę (my plus Iwona - Przemek z Natalią zostali na stacji ale to inna historia) do Francji, tam nocowaliśmy we trójkę a Korba poszedł łapać i nie wrócił więc pewnie coś złapał :P Na drugi dzień drugi zapytany kierowca powiedział że jedzie do Paryża (tak spytałem z głupa, w środku miasteczka - szliśmy do maca na poranną ciepłą kawę, bo wymarzliśmy) więc się z Iwoną zabraliśmy, przez Belgię, Holandię (nie pytajcie... :mrgreen: ) i Niemcy dotarliśmy do świecka po dwóch dniach. Mielismy liczne przygody, opowiemy na integracji ;)
Joncek pisał że dotarł do Paryża, pozwiedzał i wsiadł w samolot, ale może niech sam opowie ;)
Do Korby właśnie napisałem ;)

W ogóle chłopaki skmińcie sobie raki i czekan i jedźcie ze mną w lutym, prawie wam pokażę co i jak, obaj chcieliście ;) A co se nakupimy tanich łiskaczy na drogę powrotną to nasze :P Bardzo serio propozycja!
Avatar użytkownika
Kawa
 
Posty: 33
Dołączył(a): 28 maja 2010, o 22:16

Re: Andora po Sylwestrze w Barcelonie

Postprzez kani » 11 sty 2011, o 14:28

Na mnie też Andora zrobiła niesamowite wrażenie. Zajebiste miejsce, zajebisty klimat i zajebiści ludzie. Ceny też niczego sobie :D Schronisko położone w bajecznej scenerii, a już sama droga do niego to była super przygoda. Na dodatek dzięki nieco oblodzonym odcinkom wejście stało się jeszcze ciekawsze - dla mnie bomba!! :ugeek: Widoki niesamowite i w nocy i za dnia. Klimat którego nie da się porównać z żadnym innym. Żałowałem tylko dwóch rzeczy: że nie załapałem się na wyżerkę z myśliwymi i że nie mogę zostać tam dłużej.
Zdecydowanie polecam ;)
Czy spojrzysz w lustro i uwierzysz w siebie
To zależy już od Ciebie...
kani
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 lis 2010, o 12:50
Lokalizacja: Pabianice
Nr gadu-gadu: 8423289

Poprzednia strona

Powrót do Za granicę

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron