Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Góry

Re: Góry

Postprzez martusia92 » 8 paź 2010, o 16:39

Witam. Ja również kocham góry, więc jeśli jakieś mini wyprawy weekendowe będą się szykowały to chętnie się przyłączę:). Sama mieszkam w górach (tak trochę, bo w Bielsku), więc zapraszam również do siebie w Beskidy:)
Avatar użytkownika
martusia92
 
Posty: 33
Dołączył(a): 30 cze 2010, o 19:41
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Nr gadu-gadu: 0

Re: Góry

Postprzez AdamAdam » 8 paź 2010, o 23:32

Kolejna wyznawczyni gór:) Bardzo dobrze.

Sprawdźcie mój temat o wyjeździe w góry w dziale wyjazdy autostopowe
OGIEŃ!!!!
Avatar użytkownika
AdamAdam
 
Posty: 90
Dołączył(a): 1 maja 2010, o 01:10
Lokalizacja: Łódź!
Nr gadu-gadu: 8692632

Re: Góry

Postprzez konef » 15 paź 2010, o 15:57

I ja też się dołączam do wyznawców gór. I żeby nie owijać w bawełnę itp. to dodam, że szykuję się na razie na dwie zimowe wyprawy jedna w Bieszczady, a druga Tatry. Oczywiście w całym osprzęcie i chciałbym też przespać się gdzieś w namiocie, ale z racji zakazów nie wiadomo czy to się uda:). Jeśli ktoś chętny na taki wyjazd w celu usprawnienia bądź nabycia wiedzy posługiwania się sprzętem alpinistycznym, chętnie zapraszam do dołączenia się. Wtedy będziemy mogli pomyśleć o szczegóły.
Ostatnio edytowano 17 paź 2010, o 21:16 przez konef, łącznie edytowano 1 raz
konef
 
Posty: 7
Dołączył(a): 11 paź 2010, o 22:55
Nr gadu-gadu: 0

Re: Góry

Postprzez blueberries » 15 paź 2010, o 20:43

konef napisał(a):I ja też się dołączam to wyznawców gór. I żeby nie owijać w bawełnę itp. to dodam, że szykuję się na razie na dwie zimowe wyprawy jedna w Bieszczady, a druga Tatry. Oczywiście w całym osprzęcie i chciałbym też przespać się gdzieś w namiocie, ale z racji zakazów nie wiadomo czy to się uda:). Jeśli ktoś chętny na taki wyjazd w celu usprawnienia bądź nabycia wiedzy posługiwania się sprzętem alpinistycznym, chętnie zapraszam do dołączenia się. Wtedy będziemy mogli pomyśleć o szczegóły.


odezwę się jak będe miec wiecej czasu niz teraz :P
Avatar użytkownika
blueberries
 
Posty: 94
Dołączył(a): 20 kwi 2010, o 18:37
Lokalizacja: Krk
Nr gadu-gadu: 0

Re: Góry

Postprzez Kawa » 16 paź 2010, o 09:46

Oj ja też kcę :)
W sumie czekam już tylko na porządną zimę w Tatrach :))
Z Krakowa mam bliziutko i to zazwyczaj są jedno, dwu dniowe wypady, ale sądzę, że się jakoś dogadamy :)
Chyba, że chcecie robić jakieś stricte wspinaczkowe harpagaństwa, to moze byc słabo :)
Avatar użytkownika
Kawa
 
Posty: 33
Dołączył(a): 28 maja 2010, o 22:16

Re: Góry

Postprzez alicja:] » 16 paź 2010, o 17:28

konef napisał(a):I ja też się dołączam to wyznawców gór. I żeby nie owijać w bawełnę itp. to dodam, że szykuję się na razie na dwie zimowe wyprawy jedna w Bieszczady, a druga Tatry. Oczywiście w całym osprzęcie i chciałbym też przespać się gdzieś w namiocie, ale z racji zakazów nie wiadomo czy to się uda:). Jeśli ktoś chętny na taki wyjazd w celu usprawnienia bądź nabycia wiedzy posługiwania się sprzętem alpinistycznym, chętnie zapraszam do dołączenia się. Wtedy będziemy mogli pomyśleć o szczegóły.


też sie z chęcia na to pisze:) tak na marginesie dodam że nigdy w górach nie byłam,a bardzo chciałabym kiedyś pojechać. :)
Za każdym razem, gdy piszesz głupi post, gdzieś na świecie płacze panda...
Avatar użytkownika
alicja:]
 
Posty: 13
Dołączył(a): 14 maja 2010, o 14:24
Lokalizacja: Gdańsk
Nr gadu-gadu: 7461132

Re: Góry

Postprzez stokrotkabc » 16 paź 2010, o 17:56

konef napisał(a): to dodam, że szykuję się na razie na dwie zimowe wyprawy jedna w Bieszczady, a druga Tatry. Oczywiście w całym osprzęcie i chciałbym też przespać się gdzieś w namiocie, ale z racji zakazów nie wiadomo czy to się uda:). Jeśli ktoś chętny na taki wyjazd w celu usprawnienia bądź nabycia wiedzy posługiwania się sprzętem alpinistycznym, chętnie zapraszam do dołączenia się. Wtedy będziemy mogli pomyśleć o szczegóły.


Ja już dawno temu mówiłam Ci, że też się piszę na to;)
...a ja mam swą gitarę, spodnie wytarte i buty stare - wiatry niosą mnie...
Avatar użytkownika
stokrotkabc
 
Posty: 64
Dołączył(a): 21 kwi 2010, o 13:41
Lokalizacja: Wrocław
Nr gadu-gadu: 7553292

Re: Góry

Postprzez konef » 17 paź 2010, o 21:39

Wow no proszę nie spodziewałem się aż takim zainteresowaniem, to pewnie przez mój wdzięk:D. Ale teraz tak na poważnie, cieszę się, że jest tu tylu chętnych do wspinaczki i myślę, że razem nie jedną górę zdobędziemy. Więc co by się lepiej poznać i nabrać do siebie zaufania(bo jak wiadomo nikt się nie przywiąże liną i nie będzie się narażał na ryzyko z człowiekiem którego nie zna) proponuję poczekać aż spadnie pierwszy śnieg i ruszyć w stronę Bieszczadów. Więc szykować raki, czekany, uprzęże, liny i co tam kto jeszcze posiada:D.

AAAAA i takie pytanie czy jest ktoś może kto już ma nieco większe doświadczenie w zimowym chodzeniu? O ile chodzenie w rakach, kontrolowane zjazdy z czekanem da się jeszcze ogarnąć to wiązanie liną, wpinanie się wypinanie i inne typowo wspinaczkowe aspekty już mniej. Dlatego fajnie jak by już ktoś miał większe doświadczenie i służył swoją pomocą w razie czego:).

Stokrotka jasne, że się pisałaś tylko, że Ty masz tysiące pomysłów w swojej główce i nie wiadomo jak pogodzisz 3 rzeczy czas, pieniądze i studia:p. Lecz jak to mawiają najstarsi górale impossible is nothing :).
konef
 
Posty: 7
Dołączył(a): 11 paź 2010, o 22:55
Nr gadu-gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Góry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron