Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Włochy - Rzym

Oferty kierowców za granicami naszego kraju.

Re: Włochy - Rzym

Postprzez Raziel89 » 10 kwi 2011, o 22:44

Na trasie nie ma problemu z spaniem. Gdzieś za stacjami benzynowymi zawsze są jakieś większe krzaki żeby namiot schować w miarę :D.

a co do stopowania - w samych Włoszech nie czekałem z kumplem przeważnie dłużej niż godzinę. Raz tylko pokonaliśmy w caaaaaaaały dzień 40 km ;p, ale za to potem 1200 dnia następnego.
Czasami wydaje mi się, że stop w Włoszech jest lepszy niż w PL. Włosi są pomocni - mimo, że zdecydowana większość nie potrafi nic po angielsku to zawsze starają się pomóc, wręcz widać, że sie starają, i faktycznie chcą pomagać :D
Nie myśl o tym co robisz - rób to o czym myślisz!

www.kamil.autostopik.pl
Avatar użytkownika
Raziel89
 
Posty: 115
Dołączył(a): 6 lis 2010, o 21:19
Lokalizacja: Ruda Śląska
Nr gadu-gadu: 8680872

Re: Włochy - Rzym

Postprzez Marzena89 » 11 kwi 2011, o 15:35

Ja utknęłam najpierw ok 4h a potem pół dnia w Udine :D ale paru Włochów nas podrzucało. Za to raz gadam z Austriakiem gadka szmatka pytał skąd jesteśmy uśmiechy lalala "weźmie nas pan" "NIE" :D
Martwi mnie to co piszecie o Graz i Brnie, droga mi przez nie wypada do Splitu i to 600km krótsza niż przez Niemcy -.-'
proszę zagłosuj na mnie na stronie http://stypendiumzwyboru.absolvent.pl/a ... -tajlandii i pomóż mi wyjechać na wolontariat do Tajlandii :)

http://zapiskizpodrozy.eu/
wolontariat w RPA
autostopowe szlajanie po Europie
Avatar użytkownika
Marzena89
 
Posty: 90
Dołączył(a): 22 paź 2010, o 01:03
Lokalizacja: Ostrowiec Św./Wrocław
Nr gadu-gadu: 2478126

Poprzednia strona

Powrót do Za granicę

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron