Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Oleśnica - Ateny (Grecja)

Wszelkiego rodzaju podróże po świecie.

Re: Ateny wzesną wiosną

Postprzez brt » 6 lut 2011, o 15:17

Ciekawa sprawa taki wyjazd, powiedzcie mi ile pieniedzy trzeba wziac ze soba na 2 tygodniowy wypad ?
Avatar użytkownika
brt
 
Posty: 8
Dołączył(a): 9 sty 2011, o 18:22
Lokalizacja: Lublin
Nr gadu-gadu: 3104815

Re: Ateny wzesną wiosną

Postprzez Tomek » 6 lut 2011, o 21:28

Ja mam pytanie co do wjazdu do Macedonii, czy starczy na niego sam dowód osobisty?
Tomek
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 wrz 2010, o 16:46

Re: Ateny wzesną wiosną

Postprzez Jacollus » 7 lut 2011, o 01:51

eeeeee.....a co mi tam.... też się przejadę do Grecji!
więc skoro już jestem w temacie to może dorzucę 3 grosze od siebie.
Termin
1-3 marca lub polowa marca- takie propozycje. Dla mnie im wczesniej tym lepiej choć na początku marca ściemnia się o 17.15 a pod koniec marca o 19 więc jest spora różnica jednak jak ja kieruję się zawsze starym chińskim przysłowiem i mogę jechać już na początku marca i damy rade!

Trasa
Na południe- czy to macedonia, bułgaria, austria czy słowacja...każda opcja jest dobra a trasa zależy od szczęscia w stopowaniu. zgodnie ze starym chińskim przysłowiem.

Czas wycieczki
Co najmniej 10 dni a tak docelowo to ile kto chce

Co o tym myślicie?

*stare chińskie przysłowie* w pisssssdu do przodu ...
Avatar użytkownika
Jacollus
 
Posty: 11
Dołączył(a): 31 paź 2010, o 00:49
Nr gadu-gadu: 8002556

Re: Ateny wzesną wiosną

Postprzez domeeneeck » 7 lut 2011, o 12:06

brt napisał(a):Ciekawa sprawa taki wyjazd, powiedzcie mi ile pieniedzy trzeba wziac ze soba na 2 tygodniowy wypad ?


Jedynym "obowiązkowym" wydatkiem jest jedzenie. W Grecji jest trochę drożej niż w Polsce, tym bardziej w Atenach. W innych krajach po drodze, może prócz Austrii, ceny są podobne jak u nas, a w np. Serbii jest nawet taniej. Od czasu do czasu nachodzi też człowieka potrzeba, żeby wziąść prysznic, co można zrobić na każdej dużej stacji benzynowej i zazwyczaj wiąże się to z wydatkiem jakichś 6 zł. Ewentualnie może sie przydać kasa na jakieś wejściówki, choć będziemy sie starać zwiedzać te "bardziej darmowe" atrakcje ;)
Ogólnie wiec, zakładając że weźmie się ze sobą trochę rzeczy typu gorące kubki, na 12 dni powinno wystarczyć 250-300 zł. Może byc taniej przy bardziej hardcorowym żywieniu się.
domeeneeck
 
Posty: 34
Dołączył(a): 8 maja 2010, o 17:37

Re: Ateny wzesną wiosną

Postprzez domeeneeck » 28 lut 2011, o 11:51

Pomału zbliżałby się proponowany wcześniej termin wypadu do Grecji- czyli mniej więcej połowa marca, wiec myślę że pora trochę odświeżyć temat. Rzecz jasna wyjazd jest jak najbardziej aktualny. Tylko- ile osób które były wcześniej wstępne zainteresowane nadal ma ochotę się wybrać? ;) A może ktoś jeszcze chciałby się przyłączyć??
domeeneeck
 
Posty: 34
Dołączył(a): 8 maja 2010, o 17:37

Re: Ateny wzesną wiosną

Postprzez Sagitta » 1 mar 2011, o 23:29

Ja bym się chętnie wybrała, ale chyba jednak nie da rady... po pierwsze - jeszcze stopem nie jeździłam, po drugie studia a po trzecie... moja mama jest wyrozumiała, ale jak jej nagle powiem "jadę stopem do Grecji" to chyba jednak będzie już przesada ;)
"Vivre ma vie comme un gitan..."
Sagitta
 
Posty: 21
Dołączył(a): 17 gru 2010, o 22:39

Re: Ateny wzesną wiosną

Postprzez kasienka86 » 2 mar 2011, o 20:09

Hm brzmi nieźle:) Jeśli pomysł dalej jest aktualny to z chęcią się dołączę:) Czekam na jakieś info na kjarczak@wp.pl
kasienka86
 
Posty: 5
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 14:13

Re: Ateny wzesną wiosną

Postprzez markus » 14 mar 2011, o 10:25

trochę ucichło w temacie, ale ja bym się w razie czego pisał .mam nieogranoczony czas od przyszłego tygodnia.
markus
 
Posty: 7
Dołączył(a): 20 kwi 2010, o 17:05
Nr gadu-gadu: 1279698

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Za granicę

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron