Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Portugalia w kwietniu

Portugalia w kwietniu

Postprzez Legion1 » 27 sty 2012, o 12:32

Witam
Wstępnie tworzę zarys nowej trasy planowanej na koniec marca-początek kwietnia. Póki co są to tylko wstepne plany(zależne od szkoły i przedewszystkim finansów), ale zapytać o wskazówki nie zaszkodzi ;) no więc wyjazd ma być max 14 dniowy. Trasa: Bez zbędnych przystanków dotarcie do Portugalii(Porto, następnie Lizbona)-Madryt-Andora-Marsylia-Monaco-Genewa-powrót do Polski. Do tej pory w tym kierunku najdalej byłem w Paryżu dlatego też ciekaw jestem opinii osób, które były dalej czy taka trasa realna jest w 14 dni :?:
Z góry dzięki za wszelaką pomoc ;)
Avatar użytkownika
Legion1
 
Posty: 37
Dołączył(a): 20 lut 2011, o 22:52
Lokalizacja: Legionowo
Nr gadu-gadu: 7555439

Re: Portugalia w kwietniu

Postprzez Legion1 » 27 sty 2012, o 12:56

No tego się właśnie obawiam ;) cel nr to Portugalia reszta dokładana, no i tak patrząc na mapę jeżeli wybierałbym się do Monako a następnie Genewy(albo nawet ją pomijając) to i tak musiałbym jechać przez Włochy, a tego się trochę obawiam :D
Avatar użytkownika
Legion1
 
Posty: 37
Dołączył(a): 20 lut 2011, o 22:52
Lokalizacja: Legionowo
Nr gadu-gadu: 7555439

Re: Portugalia w kwietniu

Postprzez AnizZ » 29 sty 2012, o 01:38

Jak na szybko chcesz oblecieć to część da radę, ale nie wszystko. A jak coś zobaczyć to musisz się zdecydować na coś :) kwestia dojazdu przez Włochy - to zależy, co, gdzie, jak, z kim.
Jeśli Monaco, to można przez Włochy, ale nie trzeba.
Avatar użytkownika
AnizZ
Moderator
 
Posty: 190
Dołączył(a): 22 kwi 2010, o 15:24
Lokalizacja: Wrocław
Nr gadu-gadu: 0

Re: Portugalia w kwietniu

Postprzez Legion1 » 29 sty 2012, o 16:36

Wiem, priorytet to Portugalia, już w zeszłym roku byłem na nią napalony, ale ostatecznie wygrały Bałkany ;) no i teraz zamarzyła mi się ta Portugalia, aczkolwiek trasa to w przybliżeniu jakieś 2 razy tyle co zjechałem przez 2 tygodnie na Bałkanach więc w sumie sam się dziwię, że tyle zaplanowałem tutaj :) no, ale póki co i tak ważniejszy jest inny czynnik. Jak to mawiał nasz eks selekcjoner kadry piłkarzy "Kasa, misiu, kasa" :D więc póki co to wstępne plany ;)
Avatar użytkownika
Legion1
 
Posty: 37
Dołączył(a): 20 lut 2011, o 22:52
Lokalizacja: Legionowo
Nr gadu-gadu: 7555439

Re: Portugalia w kwietniu

Postprzez Legion1 » 30 sty 2012, o 00:54

Wiem, wiem przekonałem się o tym w lipcu '11 :)
Avatar użytkownika
Legion1
 
Posty: 37
Dołączył(a): 20 lut 2011, o 22:52
Lokalizacja: Legionowo
Nr gadu-gadu: 7555439


Powrót do Za granicę

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów