Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

LIZBONA 2012

Re: LIZBONA 2012

Postprzez Lelo » 24 lut 2012, o 18:17

Nie jechalem sam ta trasa wiec nie powiem na 100%, ze jest szybciej, ale jest to wielce prawdopodobne gdyz np TIRy z Polski beda jechaly ta droga. We Francji nie ma wiekszych problemow ze stopem i do samej Barcelony tez jakos z Francji powinenes dojechac, w Hiszpanii zawsze liczysz na szczescie - jest zupelnie nieprzewidywalna.

Sam stop jest sytuacyjny, jesli ktos podrzucil by cie na jakas wieksza odleglosc do Madrytu, calkiem mozliwe, ze bedzie szybciej przez Madryt. Inni na pewno wiecej jezdzili ode mnie, wierze, ze ktos sie jeszcze znajdzie, kto ci bardziej pomoze niz ja. =]

Sprobuje jeszcze spytac ludzi, ktorzy w ubieglym roku jechali z Lizbony do Barcelony, ale niczego nie obiecuje, bo kontakty autostopowe zazwyczaj szybko sie urywaja.
Lelo
 
Posty: 10
Dołączył(a): 24 lut 2012, o 11:59

Re: LIZBONA 2012

Postprzez Lelo » 24 lut 2012, o 18:23

@lapavlo

Generalnie chodzi o to, ze Hiszpania to nie jest kraj przyjazny dla autostopowiczow, wiec osobiscie bym wybieral taka trase, ktora w jak najmniejszym stopniu prowadzi przez ten kraj. To jest moje zdanie, ktos moze miec inne, ale jak mowilem moja opinia jest oparta rowniez na doswiadczeniach innych.
Lelo
 
Posty: 10
Dołączył(a): 24 lut 2012, o 11:59

Re: LIZBONA 2012

Postprzez lapavlo » 25 lut 2012, o 12:42

Nie wiem czy uda wam się zapakować we dwóch na jakąś ciężarówkę, bo kierowcy nie są chętni do brania duetów. Ja jadę sam, więc nie powinno być problemu.
lapavlo
 
Posty: 17
Dołączył(a): 5 paź 2011, o 22:12

Re: LIZBONA 2012

Postprzez lapavlo » 25 lut 2012, o 17:26

Nie miałem okazji jeszcze ani razu stopem jechać.
W maju wybieram się do Chorwacji a w czerwcu do Portugalii i to będą dwa pierwsze wyjazdy.
Radę to na pewno dacie, tylko zależy w jakim czasie.
lapavlo
 
Posty: 17
Dołączył(a): 5 paź 2011, o 22:12

Poprzednia strona

Powrót do Za granicę

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów