Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

W góry

Oferty kierowców po kraju.

W góry

Postprzez domeeneeck » 11 lut 2011, o 13:33

Hej, jest tu już kilka propozycji wypadów w góry ale jakoś żaden nie może dojść do skutku.
Chętnie wybrałbym się w najbliższym czasie na jakiś niedługi wypad, ktoś ma ochotę? Jestem elastyczny z terminem, długością i miejscem wypadu.
domeeneeck
 
Posty: 34
Dołączył(a): 8 maja 2010, o 17:37

Re: W góry

Postprzez brt » 11 lut 2011, o 13:50

Koło środy w następnym tygodniu wybieram się podreptać..
Pierwszą myślą były Bieszczady , ale byłem tam wielokrotnie i chodzi mi po głowie żeby spróbować Babiej Góry w tym roku.
Avatar użytkownika
brt
 
Posty: 8
Dołączył(a): 9 sty 2011, o 18:22
Lokalizacja: Lublin
Nr gadu-gadu: 3104815

Re: W góry

Postprzez domeeneeck » 11 lut 2011, o 14:13

I ten pomysł i się bardzo podoba, tylko jeszcze muszę obczaić co z moim wyjazdem nad morze.
domeeneeck
 
Posty: 34
Dołączył(a): 8 maja 2010, o 17:37

Re: W góry

Postprzez przemek77 » 11 lut 2011, o 14:16

Ja też byłbym chętny na wyjazd w góry. Ogólnie się dostosuje jeśli ktoś ma jakiś pomysł gdzie i kiedy. Najchętniej wybrał bym się w następny weekend.

Mój wyjazd w Beskid Żywiecki odwołałem. Jednak trasa jest ciekawa i może tam byśmy pojechali.

----------------
Dzień 1
Przyjazd do Piwnicznej. Przemarsz niebieskim szlakiem do Łabowskiej Hali (nocleg).
Dzień 2
Szlakami: czerwony->niebieski (wizyta w Bacówce Nad Wierchomlą na herbatkę)->Czarnym -> Piwniczna (nocleg)
Dzień 3
Bajecznie przepiękna trasa. Czerwony-> schronisko Obidza ->niebieski ->czerwony-> Rytro (nocleg albo powrót pociągiem lub nocnym stopem)
----------------
Avatar użytkownika
przemek77
 
Posty: 5
Dołączył(a): 17 wrz 2010, o 13:39
Lokalizacja: Tarnów (Małopolskie)
Nr gadu-gadu: 1874822

Re: W góry

Postprzez bonustrack » 13 lut 2011, o 16:07

Siema, możesz napisać ile by wyszło za wszystkie noclegi? Bo na namiot za zimno chyba, a przynajmniej ja nie mam takiego sprzętu xD I czy jedziecie w końcu?
Avatar użytkownika
bonustrack
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7 cze 2010, o 00:54
Lokalizacja: Wrocław
Nr gadu-gadu: 8327397

Re: W góry

Postprzez domeeneeck » 13 lut 2011, o 21:06

Ja jestem nieodmiennie chętny. Cena noclegu w Markowych Szcazwinych- ok 30 zł --->
http://www.markoweszczawiny.pttk.pl/oferta.html
w innych schroiniaskach z tego co pamietam jest trochę taniej; w zależności od długości trasy możemy założyć sobie dwa albo trzy noclegi; ja mogę jechać najpóźniej w czwartek bo później muszę wrócić na egzamin; wiec dobrze by się tak do wtorku zdecydować żeby ewentualnie zarezerwować miejsce w schronisku
domeeneeck
 
Posty: 34
Dołączył(a): 8 maja 2010, o 17:37

Re: W góry

Postprzez blueberries » 13 lut 2011, o 21:26

jedźcie we wtorek! to pojedziemy z Wami :D był plan Bieszczad, ale w sumie ja bym gdziekolwiek chciała byle w góry, bo mi się ekipa wykrusza :( a już w miejscu nie usiedzę :) ale tylko wtorek wchodzi w grę, żeby wtedy wyruszyć.
Chociaż nie ukrywam, że w Bieszczady bym chciała najbardziej, bo Bieszczady zimą baajka....
Avatar użytkownika
blueberries
 
Posty: 94
Dołączył(a): 20 kwi 2010, o 18:37
Lokalizacja: Krk
Nr gadu-gadu: 0

Re: W góry

Postprzez domeeneeck » 13 lut 2011, o 22:07

Wstępny plan byłby taki:
Dzień 1: Dojazd do Zawoi, wejscie do schroniska Markowe Szawiny, spanie
Dzień2: Wejscie na Babią Górę, następnie zielonym szlakiem przez Małą Babią Górę do schroniska Zygmuntówka,
Dzień 3: Przejście do schroniska Adamy szlakami: zielonym-->żółtym-->niebieskim-->czerwonym, ewentualnie. zejscie do Koszarawy lub do Zawoi skąd można wrócić do domu
dzień 4: zejscie do opobliskich lachowic, skad można wrócićź do domu.

Gdyby ktoś chciał obejrzeć trasę, to można ją wyszukać np. tutaj: http://www.e-gory.pl/index.php/Mapy-onl ... owski.html

Co do wtorku... jeśli o mnie chodzi, nie jest to idealny dzień, ale chyba da sie zrobić.
domeeneeck
 
Posty: 34
Dołączył(a): 8 maja 2010, o 17:37

Następna strona

Powrót do Polska

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów