Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Nasze ulubione filmy.

Re: Nasze ulubione filmy.

Postprzez Marzena89 » 17 gru 2010, o 19:43

W sumie go lubię, ale bardziej nowe niż stare (widziałam od "Bierz forsę i w nogi" do "Purpurowa róża z Kairu" a potem od "Wszystko gra" do "Co nas kręci, co nas podnieca").
proszę zagłosuj na mnie na stronie http://stypendiumzwyboru.absolvent.pl/a ... -tajlandii i pomóż mi wyjechać na wolontariat do Tajlandii :)

http://zapiskizpodrozy.eu/
wolontariat w RPA
autostopowe szlajanie po Europie
Avatar użytkownika
Marzena89
 
Posty: 90
Dołączył(a): 22 paź 2010, o 01:03
Lokalizacja: Ostrowiec Św./Wrocław
Nr gadu-gadu: 2478126

Re: Nasze ulubione filmy.

Postprzez simon » 17 gru 2010, o 22:49

"Annie Hall" i "Zelig" są fantastyczni
Każdy kilometr się liczy
simon
 
Posty: 24
Dołączył(a): 14 maja 2010, o 14:36
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Nr gadu-gadu: 0

Re: Nasze ulubione filmy.

Postprzez yska » 22 gru 2010, o 23:45

Ja uwielbiam Allena: Annie Hall, Hannah i jej siostry, Wszystko co chcielibyście wiedzieć o seksie, ale zawsze baliście się spytać (scena z owcą!), Bananowy Czubek... ostatnio poluję na Purpurową Różę Kairu ;)

poza tym Almodovar, Jean-Pierre Jeunet (Miasto zaginionych dzieci, chociaż oczywiście też Amelia), kino czeskie (Guzikowcy, Samotni, Obsługiwałem angielskiego króla), musicale wszelkie (Rocky Horror Picture Show ostatnio naj), zresztą: wiele wiele :)
Avatar użytkownika
yska
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23 lis 2010, o 18:05
Lokalizacja: wroclove/szn
Nr gadu-gadu: 0

Re: Nasze ulubione filmy.

Postprzez jaszka » 26 gru 2010, o 00:12

Yska, mamy podobne gusta filmowe! Guzikowcy, Amelia, Rocky Horror Picture Show - oczywiście, kocham ! :) Zelig Allena - polecam :D

Dorzucam dokument "Na krańcach świata" Herzoga o ludziach, którzy znaleźli się na stacji badawczej na biegunie, ich osobowościach i fascynacjach (wszystko przyprawione ironią narratora:P), o podwodnych głębinach, no i o pingwinie indywidualiście ;D

"Stalker" Tarkowskiego - nie każdemu będzie się podobał, tzw. kochasz albo nienawidzisz. Ci, którzy przyznają się do zwiedzania opuszczonych miejsc, powinni obejrzeć. Również Ci, którzy patrzą na świat z trochę "pogańskiej" perspektywy ;)
Avatar użytkownika
jaszka
 
Posty: 11
Dołączył(a): 18 gru 2010, o 17:28
Lokalizacja: Wrocław
Nr gadu-gadu: 0

Re: Nasze ulubione filmy.

Postprzez Marzena89 » 26 gru 2010, o 21:05

yska napisał(a):Ja uwielbiam Allena: Annie Hall, Hannah i jej siostry, Wszystko co chcielibyście wiedzieć o seksie, ale zawsze baliście się spytać (scena z owcą!), Bananowy Czubek... ostatnio poluję na Purpurową Różę Kairu ;)

poza tym Almodovar, Jean-Pierre Jeunet (Miasto zaginionych dzieci, chociaż oczywiście też Amelia), kino czeskie (Guzikowcy, Samotni, Obsługiwałem angielskiego króla), musicale wszelkie (Rocky Horror Picture Show ostatnio naj), zresztą: wiele wiele :)

Mam całego Allena w ramach pożyczki wymienię na Jeuneta ;p Nie słyszałaś legend o moim segregatorze i jego największej fance Szumej?
A z czeskiego to polecam starego Menzla przynajmniej Pociągi pod specjalnym nadzorem i Postrzyżyny. Formana wolę okres amerykański, ale Pali się moja panno też warto zobaczyć :D
proszę zagłosuj na mnie na stronie http://stypendiumzwyboru.absolvent.pl/a ... -tajlandii i pomóż mi wyjechać na wolontariat do Tajlandii :)

http://zapiskizpodrozy.eu/
wolontariat w RPA
autostopowe szlajanie po Europie
Avatar użytkownika
Marzena89
 
Posty: 90
Dołączył(a): 22 paź 2010, o 01:03
Lokalizacja: Ostrowiec Św./Wrocław
Nr gadu-gadu: 2478126

Re: Nasze ulubione filmy.

Postprzez yska » 26 gru 2010, o 23:49

Eh Marzeno muszę częściej zaglądać do akademika, a legendy o Twoim segregatorze krążą, krążą! Ok, podrzucę Ci Jeuneta, mogę nawet retro kasetę video z jego pierwszym filmem, jeśli dysponujesz odpowiednim sprzętem:P Jak dobrze, że są święta, jest czas nadrobić wieeeelkie zaległości :) btw, byłaś na festiwalu kryminałów w Lalce?
Avatar użytkownika
yska
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23 lis 2010, o 18:05
Lokalizacja: wroclove/szn
Nr gadu-gadu: 0

Re: Nasze ulubione filmy.

Postprzez kosciakkk » 9 sty 2011, o 23:39

Z klimatów autostopowym moim faworytem filmowym jest "Aaltra" Delepine i de Kerverna. 2 kolesi na wózkach inwalidzkich jedzie stopem po odszkodowanie do firmy Aaltra, którą obwiniają za swoje kalectwo. Humor miejscami czarny, miejscami czarniejszy i wcale nie razi w oczy amatorka twórców i mało imponujący budżet. Na razie znam 2 osoby, którym podoba się ten film (w tym mnie), a chętnie poznam więcej. Achhh scena z baru karaoke jest genialna!
Avatar użytkownika
kosciakkk
 
Posty: 14
Dołączył(a): 16 wrz 2010, o 11:54
Lokalizacja: kraków
Nr gadu-gadu: 0

Re: Nasze ulubione filmy.

Postprzez Conradi » 10 sty 2011, o 02:41

Właśnie takie tytuły mnie tu interesują. Filmy drogi,w których główny bohater(bohaterowie) przemieszczają się do jakiegoś celu lub bez celu, mając po drodze różne perypetie.
"Tylko tak urosnę, jak wysoko sięgam. Tylko tak daleko zajdę, jak daleko szukam. Tylko tak dużo ujrzę, jak głęboko patrzę. Tylko takim się stanę, jak o sobie marzę." Karen Ran
Avatar użytkownika
Conradi
 
Posty: 96
Dołączył(a): 15 lis 2010, o 04:10
Lokalizacja: Kraków
Nr gadu-gadu: 10922717

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Filmy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron