Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Wrocław - Split (Chorwacja)

Wszelkiego rodzaju podróże po świecie.

Re: Wrocław, Drezno, Berlin

Postprzez kasia » 17 lut 2011, o 08:30

Dostałam jedną wiadomość na CS od dziewczyny, która może przenocować dwie osoby. Napisała, że pracuje od 16.30 do 1 i jeśli nam to nie przeszkadza to zaprasza.
Jeszcze ze dwóch hostów i będzie git :D. Chyba że jednak zostaniemy przy szwendaniu się po mieście/całonocnej imprezie/spaniu gdzieś tam/? xD.
Avatar użytkownika
kasia
 
Posty: 81
Dołączył(a): 14 lut 2011, o 17:05
Lokalizacja: okolice trójmiasta
Nr gadu-gadu: 1503657

Re: Wrocław, Drezno, Berlin

Postprzez Jola » 17 lut 2011, o 10:54

w akademikach wiedzą kiedy odłączyć człowieka od neta żeby wpadł w frustrację a potem jeszcze zaliczył depresję - w chwili kluczowych ustaleń co do wyjazdu, ehh
dziś na szczęście już wszystko gra, ogarnęłam wątek, cieszę się, że mam z kim jechać (Kasia, Jędras :D)
widzimy się wieczorem przy piwie ;p
''A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć."
Jola
 
Posty: 14
Dołączył(a): 17 maja 2010, o 01:32
Lokalizacja: Toruń/Giżycko
Nr gadu-gadu: 8921363

Re: Wrocław, Drezno, Berlin

Postprzez Magdalena » 17 lut 2011, o 12:13

19 pod Kopcem? Pasuje? ;d

A dobra. już przeczytałam w drugim temacie. 20 pod kopcem! ;D
Avatar użytkownika
Magdalena
 
Posty: 32
Dołączył(a): 3 lis 2010, o 20:25
Lokalizacja: Bydgoszcz/Toruń
Nr gadu-gadu: 5895576

Re: Wrocław, Drezno, Berlin

Postprzez hemi112 » 20 lut 2011, o 21:40

i jak tam wasz wyjazd? wczoraj ok.11 wyjeżdżałem z Bolesławca,minąłem dwóch chłopaków z dużymi plecakami i kartką Zgorzelec,myślałem że to może ktoś z was,zawróciłem,popytałem i się okazało,że to jedna z osób z tego forum,lecz już się nie udziela od dawna,załączyłem CB,podwiozłem kawałek i...udało się im połapać ciężarówkę na Niemcy a docelowo lecieli na Hiszpanie:)
Dzisiaj robiłem z rana traskę do wrocka,i tez wypatrywałem waszego powrotu,ale nikogo nie zobaczyłem:(
Pozdrowionka wielkie
Avatar użytkownika
hemi112
 
Posty: 34
Dołączył(a): 21 sty 2011, o 22:36
Lokalizacja: Bolesławiec-Kraina Glinoludów;)
Nr gadu-gadu: 0

Re: Wrocław, Drezno, Berlin

Postprzez kasia » 21 lut 2011, o 11:53

My z Jolą i Jądrasem dojechaliśmy do Torunia koło 4 nad ranem. Utknęliśmy pod Berlinem na jakieś 4-5 godzin, ale w końcu udało nam się wyrwać i potem jakoś szło. Z Wrześni zgarnął nas tir jadący do Torunia xD. Cel "pojechać tirem we trójkę" został zrealizowany :D. A prawie ruchu nie było w tej Wrześni, ciemno, zimno... I udało się mimo wszystko :].
Avatar użytkownika
kasia
 
Posty: 81
Dołączył(a): 14 lut 2011, o 17:05
Lokalizacja: okolice trójmiasta
Nr gadu-gadu: 1503657

Re: Wrocław, Drezno, Berlin

Postprzez jedras9999 » 21 lut 2011, o 15:18

No ja do domu dojechałem o 7,30. Wyjazd udany szkoda tylko, że tak zimno się zrobiło
Avatar użytkownika
jedras9999
 
Posty: 38
Dołączył(a): 12 gru 2010, o 19:22
Lokalizacja: Bydgoszcz
Nr gadu-gadu: 1915499

Re: Wrocław, Drezno, Berlin

Postprzez Magdalena » 21 lut 2011, o 16:34

Ja byłam w Toruniu o 6, ale niestety musieliśmy iść z Jarząbkiem w Poznaniu na pociąg. Mięliśmy cholernego pecha, jeśli chodzi o powrót (pomijając przemiłego niemieckiego Turka, który zmienił kierunek trasy i zawiózł nas pod samą granicę). Jak już na granicy udało nam się coś złapać, to wylądowaliśmy gdzieś w ciemnościach w polu pod Świebodzinem, gdzie nawet pobocza nie było -.- Jak już dostaliśmy się na stację benzynową, byliśmy tam ze dwie godziny, aż w końcu wziął nas jakiś facet i wywiózł na jeszcze większe zadupie - jakąś pod-poznańską wieś, gdzie jechał dosłownie jeden samochód na 40 minut na dodatek, żaden nie jechał nawet w kierunku Poznania. Doszliśmy do wniosku, że nie damy rady się stamtąd wydostać stopem za nic, więc jakimś nocnym autobusem dojechaliśmy do dworca głównego w Poznaniu.
Avatar użytkownika
Magdalena
 
Posty: 32
Dołączył(a): 3 lis 2010, o 20:25
Lokalizacja: Bydgoszcz/Toruń
Nr gadu-gadu: 5895576

Re: Wrocław, Drezno, Berlin

Postprzez kasia » 21 lut 2011, o 16:47

A teraz czekam na zdjęcia :)! Oj, dobrze by było odespać, a trzeba zapieprzać na uczelnię.
Avatar użytkownika
kasia
 
Posty: 81
Dołączył(a): 14 lut 2011, o 17:05
Lokalizacja: okolice trójmiasta
Nr gadu-gadu: 1503657

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Za granicę

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów