Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

WOODSTOCK UKRAINA!! OK.. 15.07-25.07 :)

Wszelkiego rodzaju podróże po świecie.

Re: WOODSTOCK UKRAINA!! OK.. 15.07-25.07 :)

Postprzez roswell » 20 cze 2013, o 14:33

Byłem w tamtym roku. Teraz nie mam paszportu i też się wybieram, na dziko. Gdyby nie było warto, to bym nie ryzykował.

Dla tych bardziej racjonalnych:
Potrzebny jest tylko paszport. Przed Euro2012 znieśli tzw.karty imigracyjne, które się wypełniało na granicy. Teraz przybijają pieczątkę i tyle. Polecam przejście w Medyce. To jedyne miejsce gdzie można przekroczyć granicę pieszo. Na pozostały przejściach musimy znaleźć kierowcę który nas przewiezie i potem często stać w kolejce.

Notka z forum http://uctok.com/topics36/woodstock-ukraina-2012-vt4593,30.htm :

"...A co do opisu wydarzenia to pod jakimś postem pokrótce to opisałem i pozwolę sobie tutaj wkleić:

We wtorek chwilę przed rozpoczęciem dowiedzieliśmy się że Woodstocku nie będzie. Pierwszy polak który tam przyjechał stwierdził że tak łatwo to my się nie poddamy i pogadał z zespołami i udało się zorganizować dwa koncerty 'bez prądu', zespół Svjata Vatra zagrał super koncert za co wielkie dzięki dla nich, koncert drugiego zespółu -TaRuta- widziałem tylko frgmencik. Wtorek zakończyliśmy genialną integracją polsko-ukraińską z woodstokowiczami i ludźmi którzy pracowali przy festiwalu, impreza przeniosła się do lasu w którym wszyscy się rozbili -na polu (lotnisku) zbyt mocno wiało żeby można przyjemnie siedzieć- imprezę kontynuowaliśmy do czwartku -po południu większość ludzi się zbierała- ale ktoś pewnie jeszcze został dłużej ;) Wpadli do nas nawet jacyś miejscowi, oczywiście były gitary i bębny, ognisko, częstowali nas jakimś ukraińskim jedzonkiem o alkoholu nie wspominając :D
Info jakie usłyszeliśmy od organizatora nt. następnego Woodstocku to to że ma być na początku wakacji w lepszym miejscu i bliżej Polski!
Myślę że warto pojechać w przyszłym roku jeśli się uda coś zorganizować :) "

Galerie zdjęć:
[url]
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 684&type=1[/url]

https://picasaweb.google.com/118050724087513988678/WoodstockUkraina2012?authuser=0&authkey=Gv1sRgCPfQ_vPj8Mv_7AE&feat=directlink

http://polskidom.alfahosting.org/polskidom3/index.php/Woodstock/Woodstock-Ukraina-2012

http://www.youtube.com/watch?v=TR1quYwCeXI
"Za mało widziałem, by się dziwić"
Avatar użytkownika
roswell
 
Posty: 8
Dołączył(a): 15 mar 2011, o 13:09
Lokalizacja: Radom
Nr gadu-gadu: 32222625

Re: WOODSTOCK UKRAINA!! OK.. 15.07-25.07 :)

Postprzez Fazowski » 2 lip 2013, o 15:56

Potwierdzam wszystko... nie odpisałem bo nie umiał bym tego tak ładnie opisać... zresztą mam lekkie luki w głowie z tej imprezy.. spowodowane tamtejszą wodą życia!!:)
Fazowski
 
Posty: 9
Dołączył(a): 9 lip 2012, o 13:44
Lokalizacja: Żory, Śląsk
Nr gadu-gadu: 2792934

Re: WOODSTOCK UKRAINA!! OK.. 15.07-25.07 :)

Postprzez Fazowski » 3 lip 2013, o 15:05

ludzie niema co rozmyślać jak tam jest itp... my w zeszłym roku pojechaliśmy z "partyzanta" bez żadnego przygotowania i było zajebiście :) chodź sam festiwal został odwołany to nam to nie przeszkadzało... stworzyliśmy wraz z przyjaciółmi z Ukrainy i dwiema kapelami Pierwszy nieoficjalny Woodstock Ukraina :) już zostało nie dużo czasu do wyjazdu!! proponuje 14 lub 15 LIPCA!!:) decydujcie się i jedziemy!! :) MORZE, PLAŻA, TANIE PIWO, WÓDKA PO 8-10ZŁ, FAJKI PO 3ZŁ, nieziemsko piękne Ukrainki !! kurde czego jeszcze chcecie do szczęscia :) Dawajcie WOODSTOCK UKRAINA!! :)
Fazowski
 
Posty: 9
Dołączył(a): 9 lip 2012, o 13:44
Lokalizacja: Żory, Śląsk
Nr gadu-gadu: 2792934

Re: WOODSTOCK UKRAINA!! OK.. 15.07-25.07 :)

Postprzez pucha144 » 8 lip 2013, o 17:17

Fazowski napisał(a):ludzie niema co rozmyślać jak tam jest itp... my w zeszłym roku pojechaliśmy z "partyzanta" bez żadnego przygotowania i było zajebiście :) chodź sam festiwal został odwołany to nam to nie przeszkadzało... stworzyliśmy wraz z przyjaciółmi z Ukrainy i dwiema kapelami Pierwszy nieoficjalny Woodstock Ukraina :) już zostało nie dużo czasu do wyjazdu!! proponuje 14 lub 15 LIPCA!!:) decydujcie się i jedziemy!! :) MORZE, PLAŻA, TANIE PIWO, WÓDKA PO 8-10ZŁ, FAJKI PO 3ZŁ, nieziemsko piękne Ukrainki !! kurde czego jeszcze chcecie do szczęscia :) Dawajcie WOODSTOCK UKRAINA!! :)



a więc widzę ,że kompana do autostopu już znalazłem ? :D hahah :D mnie nie trzeba długo namawiac, a sama inicjatywa wydaje mi się super ! :) zawsze marzyłem aby stopem podróżować na ukrainę, i zobaczyć Odessę (mam nadzieję,że bedzie taka możliwość) a także Morze Czarne :) pozdro , czekam na dalsze informacje , również na PW.-można sie zgadać, na jakieś piwko,2 :)
Avatar użytkownika
pucha144
 
Posty: 12
Dołączył(a): 23 maja 2010, o 13:39
Lokalizacja: Pyskowice,Gliwice,Zabrze<SILESIA>Katowice
Nr gadu-gadu: 9160073

Re: WOODSTOCK UKRAINA!! OK.. 15.07-25.07 :)

Postprzez Fazowski » 8 lip 2013, o 19:47

hmm mówiąc szczerze to mogę być kompanem ale niestety dopiero na samym Woodstocku ;) gdyż na miejsce jadę sam :) zapraszam chętnie i uwierz mi kurna niema się co przejmować czymkolwiek ;) ale napisz sobie jakiś mały słowniczek jak nie ogarniasz ruskiego ;) bo angielski to się jedynie w burdelu może przydać:) (tak przypuszczam) hehe ważne że wódka tania dobra muza piękne kobiety:) to do zobaczenia!!:)
Fazowski
 
Posty: 9
Dołączył(a): 9 lip 2012, o 13:44
Lokalizacja: Żory, Śląsk
Nr gadu-gadu: 2792934

Re: WOODSTOCK UKRAINA!! OK.. 15.07-25.07 :)

Postprzez pucha144 » 15 lip 2013, o 17:46

Widze temat ucichł , i nie znajdę nikogo do stoppowania na ten woodstock ?! wyjazd nawet do 17-18stego :) pozdrawiam,
Avatar użytkownika
pucha144
 
Posty: 12
Dołączył(a): 23 maja 2010, o 13:39
Lokalizacja: Pyskowice,Gliwice,Zabrze<SILESIA>Katowice
Nr gadu-gadu: 9160073

Re: WOODSTOCK UKRAINA!! OK.. 15.07-25.07 :)

Postprzez pawłowski » 16 lip 2013, o 09:40

Cześć. Ja się wybieram, szkoda, że tak długo czekałem na założenie konta na tym forum, bo już znalazłem kompankę. Będziemy ruszać dopiero w czwartek, no dziewczyna jest jak to powiedziała "pewna na 90%". Dzisiaj z nia bede gadać i jeśli mnie wystawi to odezwę się do Ciebie. Masz jakieś rady co do trasy jaka najlepiej obrać? Jestem ze górnego śląska więc zaczne w pewnie w Katowicach, będę łapał na a4 do Tarnowa, potem na Przemyśl, potem na Lwów i z Lwowa już na Odesse, ewentualnie przez Uman.
pawłowski
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 lip 2013, o 17:41

Re: WOODSTOCK UKRAINA!! OK.. 15.07-25.07 :)

Postprzez roswell » 16 lip 2013, o 18:13

Trasa z Medyki jest prosta, trzeba jechać tak jak pokazuje Google:

http://goo.gl/maps/1Dq2J

Od granicy do Uman droga jest fatalna, jedzie się powoli 70-90km/h. Potem jest już nowa droga ekspresowa.

Jeśli ktoś będzie jechał przez Dorohusk, polecam tą trasę:

http://goo.gl/maps/ZeLJO

Robimy małe koło, ale omijamy dziury i jedziemy nowymi drogami.
"Za mało widziałem, by się dziwić"
Avatar użytkownika
roswell
 
Posty: 8
Dołączył(a): 15 mar 2011, o 13:09
Lokalizacja: Radom
Nr gadu-gadu: 32222625

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Za granicę

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron