Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Holandia

Wszelkiego rodzaju podróże po świecie.

Holandia

Postprzez chavana » 23 lut 2011, o 12:37

witam serdecznie. Szukam osoby najlepiej mężczyzny do wspólnego autostopu lub też wyjazdu zorganizowanego (autem, busem) do Holandii gdzieś tak po 10 marca. Nie ukrywam, że chodzi głównie o wyjazd w celu znalezienia pracy ( nocleg da się załatwić-mam tam siostrę, a i z tego co wiem to od połowy marca będą potrzebować ludzi bo zaczyna sie sezon w ogrodnictwie). Myślę, że lepiej wyjechać w ciemno (tym bardziej mając tam kogoś) i szukać pracy na miejscu niż poprzez polskie biuro pośrednictwa , co nie zawsze dobrze się kończy. W razie gdyby nie udało się nic znaleźć (co chyba jest mało prawdopodobne) zawsze można pozwiedzać, zahaczyć ewentualnie o pobliskie kraje i wrócić do domu. Oczywiście jeśli wyjazd nie były autostopowy należy liczyć koszt przejazdu ( na stronach autostopowych często ogłaszają sie ludzie jadący do Holandii za znacznie mniejsze pieniądze niż pośrednicy). Najlepiej gdyby osoba zainteresowana pochodziła z wielkopolski lub też Wrocławia lub okolic żeby było można sie wcześniej spotkać, omówic wszytsko no i poznać się. Zainteresowanych proszę o wiadomość na maila.

anna.ciesielska@poczta.onet.pl
chavana
 
Posty: 6
Dołączył(a): 27 maja 2010, o 08:13
Lokalizacja: Leszno
Nr gadu-gadu: 9209255

Powrót do Za granicę

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów