Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Grecja po lanym poniedzialku!

Wszelkiego rodzaju podróże po świecie.

Grecja po lanym poniedzialku!

Postprzez rufus90 » 20 kwi 2011, o 16:32

Witam wszystkich.

Wczoraj wpadłem na pomysł na wyjazd do Grecji, konkretnie myślałem nad Atenami, ale na pewno moglibyśmy obejrzeć też inne ciekawe miasta po drodze.
Póki co, mam ekipe 3 osobową, co jak wiadomo nie jest najlepszym rozwiązaniem. Jestem ja i dwie koleżanki, bardzo fajne dziewczyny, z niestety małym doświadczeniem w stopowaniu. Wszyscy jesteśmy z Warszawy i właśnie stąd chcielibysmy wyjechac, ale nie ma przeszkód nie do pokonania i nawet jak jesteś ze Szczecina, to damy rade!
Szukamy jakiegoś faceta, który już pare kilometrów przejechał i ma jako takie pojęcie o jeżdżeniu. Fajnie jakby była to osoba odpowiedzialna ^^

Planowany wyjazd na 29 kwietnia, powrót gdzieś za tydzień, ale wszystko luźno, bez żadnego spinania się.

W Grecji będziemy mieli darmowy nocleg za sprawą Couch Surfingu, więc odpada nam calkiem spory koszt. Ja mam jeden namiot, ale na droge moze byc potrzebny drugi, moze mi sie uda jakis zalatwic.

Jak ktoś jest chętny to pisać tu lub na maila rufus0991@gmail_com (popraw _ na kropke)! Można też do mnie zadzwonić na 791759474. Jak ktoś chce sie dowiedziec czegos wiecej o nas to tez niech pisze lub dzwoni, śmiało!

Rafał
If everything is under control, you're going too slow.
Avatar użytkownika
rufus90
 
Posty: 6
Dołączył(a): 20 kwi 2011, o 16:21

Re: Grecja po lanym poniedzialku!

Postprzez rufus90 » 22 kwi 2011, o 11:46

Sprawy się trochę pokomplikowały. Niestety obie dziewczyny zrezygnowały z wyjazdu z różnych powodów.
W związku z tym mam jedno wolne miejsce w mojej aktualnie jednoosobowej ekipie. Zdecydowanie wolałbym, żeby zabrała się ze mną jakaś fajna dziewczyna.
Mam już ogarnięty nocleg w Atenach przez CS. Mam namiot, swój śpiwór, karimatę i myślę, że jestem w stanie załatwić drugi komplet, jeżeli chętna osoba będzie miała z tym problem.
Wyjazd mój przenosi się z Warszawy do Łowicza, jako że jadę bezpośrednio po świętach. Myślę tu o wtorku, środzie lub czwartku - do wspólnego ustalenia. Możemy się spotkać gdzieś w umówionym miejscu, jak jest na południu Polski lub koło Łowicza, jeżeli jesteś z północy.
http://www.couchsurfing.org/people/rufus90/ - link do mojego profilu na CS.

Kontakt podany w poście wyżej.
If everything is under control, you're going too slow.
Avatar użytkownika
rufus90
 
Posty: 6
Dołączył(a): 20 kwi 2011, o 16:21


Powrót do Za granicę

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów