Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Druga poł. lipca, kierunek do ustalenia, propozycje niżej

Wszelkiego rodzaju podróże po świecie.

Druga poł. lipca, kierunek do ustalenia, propozycje niżej

Postprzez domeeneeck » 16 cze 2013, o 12:38

Planuję autostopowy wypad na ok. dwa tygodnie w jakieś ciekawe miejsce, jedyne co mnie wiąże to termin - muszę się zmieścić między 12 a 29 lipca. Jeśli ktoś planuje wyjazd w podobnym terminie albo nie wie jeszcze, co zrobić z wakacjami a ma wtedy wolne - zapraszam do wspólnego podróżowania.
Jeśli chodzi o kierunek jestem elastyczny i razem możemy coś uzgodnić ;) Forma podróżowania - do uzgodnienia, wstępnie po prostu autostop, plecak, namiot. Jeśli ktoś jeszcze autostopem nie jeździł to nie ma problemu, ja jeździłem bardzo dużo więc na pewno sobie poradzimy ;)

Ja najbardziej lubię chodzić po górach i osobiście marzy się wypad w Alpy austriackie lub włoskie i wysokogórskie wędrówki, przy czym tu trzeba mieć troszkę obycia z górami. Ewentualnie wypad w jakieś niższe góry.

Inna propozycja to któraś z części Morza Śródziemnego np. [url]Chorwacja, Włochy[/url]

Ciekawym miejscem jest również jezioro Ochrydzkie, pięknie położone między macedońskim szczytami.

Najlepiej gdyby udało się zorganizować taki wypad z "mieszanymi" atrakcjami - trochę się polenić nad jakimś morzem/jeziorem, trochę powędrować i jeszcze coś tam zwiedzić.

Jeśli ktoś ma inne propozycje lub jakieś miejsce, które "koniecznie musi odwiedzić" to pozostaję otwarty.

W razie czego mój nr gg: 4352126
domeeneeck
 
Posty: 34
Dołączył(a): 8 maja 2010, o 17:37

Re: druga poł. lipca, kierunek do ustalenia, propozycje niże

Postprzez hermana » 27 cze 2013, o 14:11

koniecznie muszę odwiedzić.
jakby Ci się chciało spełnić moje marzenie, to zapraszam na mój świeżo upieczony wątek (choć nie zahacza on o północ:P):
szukam-kompana-ki/taize-maroko-lub-tylko-taize-lub-tylko-maroko-t4299.html
(wklejam tylko dlatego, że nie chce mi się pisać tego drugi raz, mam nadzieję, że nikogo to nie razi)
hermana
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 cze 2013, o 14:14


Powrót do Za granicę

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów