Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Gorąca Hiszpania albo przed siebie !

Gorąca Hiszpania albo przed siebie !

Postprzez ninka91 » 13 lip 2013, o 18:18

Dobra ! Przyznać się
Są dwie opcje tak więc od razu piszę z góry, że poszukuje osób zdecydowanych na chęć przeżycia przygody i jadąc między innymi w celu poszukiwania siebie ! nie potrzebuję osób, które zaczną stwarzać sobie w głowie różne scenariusze, tylko takie, które powiedzą 'jadę '

A mianowicie
Pierwszą z opcji jest dotarcie o to, do tej niesamowitej kobiety, którą miałam przyjemność oglądać w programie Kobiety na krańcu Świata i nawiązać z nią kontakt przez owy portal to https://www.facebook.com/sabarea?ref=ts&fref=ts nawiązałam z nią kontakt i mogę śmiało wpadać w sierpniu czyli w terminie od 12go do 26go bo tak mam wolne jak się przedłuży to trudno ktoś chętny na autostopową przygodę ?

Drugą opcją jest rzucenie wszystkiego co mam wszystkiego a mianowicie praca, szkoła itd... wyruszyć przed siebie od września nie obierając celu. Tak po prostu dać się ponieść pewnie zastanawiacie się dlaczego od września ? Ponieważ do września muszę pozamykać wszystkie moje osobiste sprawy i do tej pory wyrobić paszport a w międzyczasie uzbierać jakąś kasę na początek podróży bo w trakcie myślę, że spokojnie coś się ogarnie ! To kto ma ochotę pisząc dosłownie jebnąć tą codzienną rutyną i wyjechać ? ja na pewno ! a może jeszcze Ty i Ty i jeszcze Ty ?
Jeśli jesteś zdecydowany/zdecydowana zapraszam do konwersacji ;)

ps. i nie pytajcie o języki coś tam potrafię ale głównie uczę się w praktyce tak najlepiej i TAK chce się rzucić na głęboką wodę po Świecie bo stopowałam tylko po Pl

Pozdrawiam !
ninka91
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 maja 2013, o 19:12

Powrót do Za granicę

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron