Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Eurotrip do Portugalii na Surfing

Co ci ślina na język przyniesie :)

Eurotrip do Portugalii na Surfing

Postprzez Arczio » 27 kwi 2013, o 22:09

Chciałbym zaprosić wszystkich do polubienia mojej nowo założonej stronki na fejsie. :)
Jestem Artur, rok temu razem z przyjaciółmi wpadliśmy na pomysł podróży do Barcelony. Była to spontaniczna decyzja i padło słowo AUTOSTOP.. Nie mieliśmy o tym zielonego pojęcia ale stwierdziliśmy, że będzie śmiesznie więc 3 miesiące później ruszyliśmy w trasę.. No i się zaczęło.. Było to najlepsze doświadczenie w życiu. Po okrążeniu Europy w 3 tygodnie, wróciliśmy do domu. - 2 tygodnie w Polsce i wiedziałem, że muszę ruszyć kolejny raz.. Tak więc zrobiłem i ruszyłem w drogę na ten sam okres. Tym razem sam. !!! To było to!! Po powrocie czułem, że za rok muszę zwiedzić kolejny kawałek świata. Razem z Bartoszem na okres wakacji porzucamy normalne życie i funkcjonowanie, zabieramy się za eksploracje Europy!! Nastawiamy się głównie na to żeby zobaczyć bezkres oceanu w Portugalii i nauczyć się Surfingu!! Później zaplanujemy co dalej... Tym razem chcemy wszystko na bieżąco relacjonować zdjęciami i opisami. Tak więc zapraszam do polubienia strony:

https://www.facebook.com/pages/Life-is- ... 341?ref=hl

Jeśli możecie podeślijcie to dalej i udostępnijcie stronę. :) Z góry dziękuję i pozdrawiam!! :)
Arczio
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 kwi 2013, o 20:12

Powrót do Gadki szmatki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów