Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

wyjazd z Londynu

wyjazd z Londynu

Postprzez iwona88 » 16 lis 2011, o 19:52

Witam
Jeśli ktokolwiek wyjeżdżał stopem z Londynu w którąkolwiek stronę, niech napisze proszę o tym jak to zrobił. Będzie mi łatwiej to zrobić, a musiałabym wydostać się w jakiekolwiek okolice Londynu w drodze powrotnej do Polski. Właściwie na ring
iwona88
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 gru 2010, o 18:35

Re: wyjazd z Londynu

Postprzez barto3000 » 22 lis 2011, o 13:21

Pociąg do Dover. Dla mnie Londyn to najgorsze z najgorszych wspomnień jakie można mieć, związane oczywiście ze stopem.
"Ja pierd**e, ale mam farta!"
Avatar użytkownika
barto3000
 
Posty: 45
Dołączył(a): 10 wrz 2010, o 08:09
Lokalizacja: Rybnik / Wrocław / "cały świat"
Nr gadu-gadu: 2338822

Re: wyjazd z Londynu

Postprzez Raziel89 » 23 lis 2011, o 16:51

Podepnę się pod temat, tylko od "pupy strony" - czyli dojazd DO Londynu.

Wiecie jak wygląda sprawa z przestopowaniem się przez kanał La manche? z tego co wiem to Eurotunnel'em trzeba. Da się tam przed nim gdzieś stopa łapać? czy może trzeba bilet kupić (które są feeeest drogie imo :D)

Bart - ten pociąg do Dover to ile kosztuje, pamiętasz?
Nie myśl o tym co robisz - rób to o czym myślisz!

www.kamil.autostopik.pl
Avatar użytkownika
Raziel89
 
Posty: 115
Dołączył(a): 6 lis 2010, o 21:19
Lokalizacja: Ruda Śląska
Nr gadu-gadu: 8680872

Re: wyjazd z Londynu

Postprzez tulexx » 24 lis 2011, o 18:38

Raziel89 napisał(a):Wiecie jak wygląda sprawa z przestopowaniem się przez kanał La manche? z tego co wiem to Eurotunnel'em trzeba. Da się tam przed nim gdzieś stopa łapać? czy może trzeba bilet kupić (które są feeeest drogie imo :D)

Tu się mogę wypowiedzieć, bo jechałem w obie strony. Promem, nie Eurotunnelem. Do Anglii, wystarczy dojechać do Calais i tam łapać stopa. Tylko nie tuż przy wieździe na prom, bo przynajmniej ja tam łapałem z 4 godziny, zanim zdecydowałem się pojechać w drugą stronę parę kilometrów na stację. Nie pamiętam czy koleś musiał zawrócić, czy jest na nią zjazd z obu kierunków, w każdym razie jest to stacja w stronę promu. W każdym razie tam wystarczyło że podszedłem do stojącego polskiego tirowca i on mnie wziął. Niepolski pewnie też by wziął jakby nie było naszych :D A jak po promie nie jedzie w Twoją stronę, to niech po prostu Cię wyrzuci na stacji w Dover, tam się bardzo łatwo łapie do Londynu. Można łapać wyjeżdżających ze stacji i tych z supermarketu więc 2in1 :D
Avatar użytkownika
tulexx
 
Posty: 5
Dołączył(a): 9 lis 2010, o 00:44
Lokalizacja: Wrocław
Nr gadu-gadu: 9589664

Re: wyjazd z Londynu

Postprzez iwona88 » 19 gru 2011, o 15:06

dzięki za odpowiedzi, zamiast do Londynu trafiłam do Kościeliska wtedy:)

jeśli chodzi o wydostanie się z londynu, to myślę, ze teraz, kiedy będę szukała sposobu, to poszukam map z oznaczonymi przystankami kolejki podmiejskiej i poszukam najblizszych wjazdów na autostradę. Nie wiem jak to wyglada realnie,ale dziwie sie, ze taki pomysl wczesniej nie przyszedł mi do głowy. Powodzenia:)
iwona88
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 gru 2010, o 18:35


Powrót do Za granicę

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron