Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Olsztyn - kortowiada i Gentleman

Olsztyn - kortowiada i Gentleman

Postprzez green_ulek » 19 maja 2011, o 14:44

Witajcie,
szanse na znalezienie noclegu w Olsztynie 20/21 maja są nikłe, ale próba nie strzelba - nie zastrzeli. :)
Do rzeczy: wybieramy się z chłopakiem na kortowiadę, a dokładnie koncert Gentlemana i szukamy kogoś, kto po imprezie da nam nocleg. Jeśli ktoś ma wolną kanapę, albo jakiś materac i może nas przygarnąć, będziemy baardzo wdzięczni :)
green_ulek
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21 maja 2010, o 18:59

Re: Olsztyn - kortowiada i Gentleman

Postprzez jedras9999 » 20 maja 2011, o 12:22

Padobnie jak poprzedniczka szukam noclegu z piątku na sobotę. Jak by ktoś miał możliwoś przenocować dwie osoby to pisać lub dzwonić na 691 544 086. Tymczasem ruszam w trasę.
Avatar użytkownika
jedras9999
 
Posty: 38
Dołączył(a): 12 gru 2010, o 19:22
Lokalizacja: Bydgoszcz
Nr gadu-gadu: 1915499

Re: Olsztyn - kortowiada i Gentleman

Postprzez Raziel89 » 20 maja 2011, o 13:20

Też szukałem parę wątków wcześniej. Foch na Olsztynian ;p. Albo inaczej, czy ktokolwiek z Olsztyna na tym forum jest? :D.
(a wyjazd odłożyłem. Dobrze że Gentleman gra na woodstocku:))
Nie myśl o tym co robisz - rób to o czym myślisz!

www.kamil.autostopik.pl
Avatar użytkownika
Raziel89
 
Posty: 115
Dołączył(a): 6 lis 2010, o 21:19
Lokalizacja: Ruda Śląska
Nr gadu-gadu: 8680872

Re: Olsztyn - kortowiada i Gentleman

Postprzez green_ulek » 23 maja 2011, o 14:49

Żałuj, że odłożyłeś. Bez wyolbrzymiania, ściem itd - Nie byłam na lepszej imprezie studenckiej! Kortowiada wymiata! :)
green_ulek
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21 maja 2010, o 18:59

Re: Olsztyn - kortowiada i Gentleman

Postprzez Raziel89 » 23 maja 2011, o 15:08

green_ulek napisał(a):Żałuj, że odłożyłeś. Bez wyolbrzymiania, ściem itd - Nie byłam na lepszej imprezie studenckiej! Kortowiada wymiata! :)


Nie żałuje, aczkolwiek o Kortowiadzie słyszałem już legendy :D. no cóż, może za rok! :)
(ja siedziałem w domu, i robiłem projekt na uczelnie, o! To się nazywa impreza ^^)
Nie myśl o tym co robisz - rób to o czym myślisz!

www.kamil.autostopik.pl
Avatar użytkownika
Raziel89
 
Posty: 115
Dołączył(a): 6 lis 2010, o 21:19
Lokalizacja: Ruda Śląska
Nr gadu-gadu: 8680872

Re: Olsztyn - kortowiada i Gentleman

Postprzez krx1988 » 4 cze 2011, o 22:00

Raziel89 napisał(a):Foch na Olsztynian ;p. Albo inaczej, czy ktokolwiek z Olsztyna na tym forum jest? :D.

chyba się spóźniłem z rejestracją :roll: i niestety, co mnie wkurza z Olsztyna na tym forum ni ma nikogo więcej :(

Raziel89 napisał(a):
green_ulek napisał(a):Żałuj, że odłożyłeś. Bez wyolbrzymiania, ściem itd - Nie byłam na lepszej imprezie studenckiej! Kortowiada wymiata! :)


Nie żałuje, aczkolwiek o Kortowiadzie słyszałem już legendy :D. no cóż, może za rok! :)
(ja siedziałem w domu, i robiłem projekt na uczelnie, o! To się nazywa impreza ^^)
legendy to mało powiedziane... studiowanie w Olsztynie polega na czekaniu na kotowiadę i ciągłych przygotowaniach do niej... później jest kortowiada ze 2 tygodnie... później sesja :( A później wakacje i znowu przygotowania z czekaniem ;)

zapraszam w następnym roku :P
... Przed siebie...
... Każde miejsce i czas jest dobre na łapanie autostopa.
Avatar użytkownika
krx1988
 
Posty: 21
Dołączył(a): 1 cze 2011, o 20:16
Lokalizacja: Olsztyn/Sokółka
Nr gadu-gadu: 11844240


Powrót do Polska

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów