Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Wyjechać gdziekolwiek :)

Wszelkiego rodzaju podróże po świecie.

Wyjechać gdziekolwiek :)

Postprzez Adrianoo » 19 mar 2011, o 14:18

Cześć!
Od dłuższego czasu planuję aby w końcu oderwać się od życia codziennego, przeżyć jakąś przygodę. Więc jeśli ktoś by gdzieś wyruszał i szukał kompana do podróży to jestem jak najbardziej chętny, mogę jechać dosłownie gdziekolwiek, byleby nie siedzieć w domu :D Doświadczenia w podróżowaniu nie mam, od razu o tym informuję :D Ale na prawdę potrafię się dostosować do każdej sytuacji, nie marudzę, nie jestem typem człowieka któremu wszystko nie pasuje, wręcz przeciwnie, potrafię w każdej sytuacji odnaleźć jakieś pozytywy :D:D:D Najwcześniej mógł bym jechać około połowy kwietnia-początek maja bo dopiero w tedy będę miał kasę. Jeśli chodzi o długość wyjazdu to jest mi to bez różnicy, całkowicie obojętne : tydzień, miesiąc, rok itd jest mi to bez różnicy. Tak przeglądałem forum i można było by wybrać się gdzieś korzystając z promocji linii lotniczych bo jak widziałem to są fajne promocje, np teraz jest na Ibizę :D Tak więc jeśli znalazł by się ktoś z kim można było by gdzieś śmignąć to piszcie czy to tutaj w temacie, na PW czy gg: 33238681
Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
Adrianoo
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16 mar 2011, o 02:48
Lokalizacja: lubelskie
Nr gadu-gadu: 33238681

Re: Wyjechać gdziekolwiek :)

Postprzez bolero » 19 mar 2011, o 16:55

proponuję maroko :) gdzieś pod koniec kwietnia.
sens życia to ,co ma dla ciebie sens
Avatar użytkownika
bolero
 
Posty: 45
Dołączył(a): 11 wrz 2010, o 19:02
Lokalizacja: warszawa
Nr gadu-gadu: 0

Re: Wyjechać gdziekolwiek :)

Postprzez Adrianoo » 19 mar 2011, o 20:24

Noo ciekawie :) A możesz napisać coś więcej? Jak planujesz się tam dostać? Jak jest z dokumentami, co musiał bym mieć (bo w tej chwili nie mam paszportu, jedynie dowód osobisty), ile pieniędzy trzeba szykować na taką podróż?
Avatar użytkownika
Adrianoo
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16 mar 2011, o 02:48
Lokalizacja: lubelskie
Nr gadu-gadu: 33238681

Re: Wyjechać gdziekolwiek :)

Postprzez bolero » 19 mar 2011, o 20:43

dostać się samolocikiem :D http://www.bookryanair.com/skysales/FRSelect.aspx
dusseldorf- agadir, czu brusela-agadir, itp. Przełot 30e w jedno stronę.
Pieniędzy ile będziesz miał tyle bierz :D W sumie wyjazd niskobudżetowy, nocleg w namiocikach, jedzenie coś ze sobą, ewentualnie coś dokupić na miejscu, więc $ raczej na prezenty, no i na jakieś przemieszczenie się.
Myśłę pojechać +- na 2 tygodnie i gdzieś bliżej 20.04.
sens życia to ,co ma dla ciebie sens
Avatar użytkownika
bolero
 
Posty: 45
Dołączył(a): 11 wrz 2010, o 19:02
Lokalizacja: warszawa
Nr gadu-gadu: 0


Powrót do Za granicę

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron