Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Popiątkowe wypady, czyli poznaj swoich sąsiadów

Co ci ślina na język przyniesie :)

Popiątkowe wypady, czyli poznaj swoich sąsiadów

Postprzez Rabka » 17 lip 2011, o 01:01

Witam! :)
Ogólnie rzecz ujmując w te wakacje nie mam zbyt wiele czasu na podrózowanie, w dalsza trasę wybieram się dopiero we wrześniu... :( Mimo to nie chciałabym calkowicie rezygnować z autostopu...co to to nie :D Grzechem było by przesiedzenie lipca i sierpnia w domu, dlatego chciałabym przynajmniej w popiątki wyruszać sobie na 2-3 dniowe objazdówki. Ktos chętny, żeby mi potowarzyszyć? :) Proponuję wycieczki w Beskid, podreptać sobie po górach lub też zupełnie inne, nastawione na zwiedzanie (wstyd się przyznać ale poza dworcem nigdy nie widziałam np. Opola, a przecież to rzut kamieniem!). Kraków na szybko też można "objechać", do Wrocławia jest świetne połączenie... Wybór jest spory :) Wbrew pozorom w okolicy jest calkiem sporo ciekawych miejsc...
Podsumowując: jeśli ktoś z okolicy (Gliwice,Rybnik,KAtowice itp.) byłby chętny na takie miniwojaże to niech się zgłosi ;) Płeć, wiek, wyznanie, wykształcenie ,orientacja, czy poglądy polityczne nie stanowią żadnej przeszkody ;)
W razie czego piszcie na GG lub priv.
Pozdrawiam:)
Rabka
 
Posty: 22
Dołączył(a): 9 maja 2010, o 00:21
Nr gadu-gadu: 406913

Re: Popiątkowe wypady, czyli poznaj swoich sąsiadów

Postprzez arnytram » 26 lip 2011, o 09:44

ja jestem chętna na taka opcje:) czekam na kontakt gg: 8122542 albo 506-103-565:)
pasuje mi druga połowa sierpnia :P
Avatar użytkownika
arnytram
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 lip 2011, o 23:42
Lokalizacja: Bytom
Nr gadu-gadu: 8122542


Powrót do Gadki szmatki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów