Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Nowhere in particular - sierpień-wrzesień 2014 r.

Co ci ślina na język przyniesie :)

Nowhere in particular - sierpień-wrzesień 2014 r.

Postprzez Clamprach » 7 maja 2014, o 19:34

Cześć,

Będzie krótko, bo jeżeli znajdzie się ktoś chętny, to pogadamy przy piwie :)

W okresie 16-08 do 07-09 chcę oderwać się od codziennej bieganiny i na spokojnie poszwędać się po... hmm... właśnie o to chodzi, że nie chcę definiować dokładnie celu :) Chcę się poszwędać, spać w namiocie, albo przy ognisku po opróżnieniu butelki wina, na wydmie nad ranem gadając jeszcze na różne tematy, u poznanych ludzi chłonąc ich zwyczaje, kulturę i kuchnię, zatrzymywać się tam, gdzie będzie się podobało (spontanicznie - mijamy jakieś ładne jeziorko, podoba się - zostajemy, mamy ochotę na zaznanie nocnego życia - uderzamy do jakiegoś większego miasta), robić to, na co będzie się miało ochotę (choćby było to i nic nie robienie, albo wręcz przeciwnie - wspinaczka na jakiś szczyt). Nie chcę się spieszyć - w końcu to nie wyścigi. Nie jara mnie jeżdżenie ciężarówkami od parkingu do parkingu (choć nie wykluczam tego) - wolałbym miejskimi drogami podróżować z ciekawymi tambylcami. Wiem, że przy takim założeniu można daleko nie zajechać, ale jeżeli taka będzie ochota można krążyć od Pcimia dolnego do Kurzych Nóżek większych. Ot pewna namiastka wolności ;)

Parę lat temu próbowałem podobnego tripa zorganizować - z tą różnicą, że za bardzo chciałem go zorganizować, przeorganizować wręcz. Dlatego też teraz stawiam na to, aby dać się ponieść wydarzeniom, jakie będą miały miejsce :)

Nie będę ukrywał, że szukam partnerki do tego małego projektu - para mieszana szybciej złapie stopa niż 2 facetów :)

Jedyne co mnie ogranicza - to czas (cóż, człowiek nie jest już najmłodszy - parę lat do trzyciechy jeszcze zostało, ale jest ich coraz mniej ;) i o pracę dbać trzeba) - 8 września muszę być w pracy - tak też najpóźniej 7 w nocy wrócić wypada :)

Jeżeli interesuje Cię to - pisz śmiało - zielinski.slawomir1@gmail.com :)

Pogodnego dnia i szerokiej drogi :)
Clamprach
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 maja 2014, o 15:03

Powrót do Gadki szmatki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron