Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Majówka + Wielkanoc na Bałkanach!

Co ci ślina na język przyniesie :)

Majówka + Wielkanoc na Bałkanach!

Postprzez AGieATeHaA » 8 sty 2014, o 13:08

Hey!
Planuję trip po Bałkanach. Wylot Ryanairem do Grecji (Saloniki- koszt ok 200pln w jedna strone plus 1 duzy bagaz w ktorym zmiescimy sprzet taki jak namiot itd, cena duzego bagazu dzielona na pol)
Wylot planuję przed Świętami Wielkanocnymi (myślałam o 15 IV) powrót autostopem do 4.maja.

Chciałabym zahaczyc o wszystkie stolice zaczynając od Aten, później kierując się na północ w kolejności: Tirana, Podgorica, Skopje, Sofia, Belgrad, Sarajewo, Dubrownik, Zagrzeb, Lublana. Jeżeli chodzi o moje doświadczenia autostopowe to przejechalam 3 razy zachodnią Europę. W wakacje 2013 objechałam ze znajomą całą Majorkę (również autostopem) Teraz czas odkryć piękne południe Europy!

Co do kosztów: na jakies jedzenie, pamiątki itp. nocleg z CS plus ew. mozemy zabrac jakis namiot maly i lekki w 19 dni NA PEWNO damy rade :))

O mnie: 24-letnia Studentka PW (studia zaoczne). Od poniedziałju do piątku pracuję więc zalezy mi na terminowym powrocie. dopuszczam "mały poślizg" w ekstremalnych sytuacjach ;)

Pisać na priv badz na fb https://www.facebook.com/AGieATeHaA

do zobaczenia!
popełniam mnóstwo błędów
żyje tak by niczego nie żałować
+ spełniam swoje marzenia
...i cały czas w tyle głupich miejsc wracam
[czyt. London/Milano etc.]
Avatar użytkownika
AGieATeHaA
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 gru 2010, o 05:46
Lokalizacja: Inowrocław / Warszawa
Nr gadu-gadu: 0

Powrót do Gadki szmatki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron