Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Sulmierzyce - Oslo

Wszelkiego rodzaju podróże po świecie.

Sulmierzyce - Oslo

Postprzez Oscarro » 6 sty 2014, o 11:46

Ahoj moi drodzy podróżnicy! Mam na imię Oskar i mam 28 lat. Chciałbym zaprosić kogoś z was - najlepiej towarzyszkę ale nie koniecznie - do wspólnej wyprawy. Planowany termin to maj/czerwiec, także jest jeszcze sporo czasu na ustalenie szczegółów. Interesuje mnie najbardziej Skandynawia, strasznie chciałbym ją zobaczyć :) Reszta Europy troszkę mniej (może poza Hiszpanią i Portugalią), bo już w 2011 roku byłem na Eurotripie. Jest też opcja opuszczenia Europy, czemu nie :) Problem w tym, że niewiele osób chce/może pozwolić sobie na taką wyprawę - szkoła, studia, praca, rodzina itd. Szukam dlatego kogoś, kto nie ma ograniczeń czasowych, jest wolny jak ptak, ma duszę odkrywcy, eksploratora i tryska pozytywną energią :) Wyprawa bez ograniczeń czasowych, bez ograniczeń dokąd, po co i dlaczego ;) Najważniejsza uwaga dotyczy finansów - chciałbym, aby był to wyjazd bez pieniędzy i polegający na pracy w zamian za nocleg i wyżywienie np 2 tygodnie na południu Szwecji, potem 1,5 miesiąca np. w Norwegii itd ;) Czyli bez pośpiechu, traktując tą wyprawę jak pewnego rodzaju sposób na życie :) Jestem otwarty też na wszelkie propozycje, zmiany i wskazówki dlatego zapraszam ;) Pozdro! :D
Oscarro
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23 sie 2011, o 14:24

Re: Sulmierzyce - Oslo

Postprzez zigolo30 » 8 sty 2014, o 14:33

witaj ,ja mam na imię boguslaw i mam 29 lat ,mnie interesuje gluwnie francja,bylem juz kiedys na tripie ale to bylo dawno 8 lat temu ,krutko bylem bo tylko 5 dni we francji ,ale bylo fajnie ,ja jestem z okolicy legnicy na dolnym slasku i chcialbym sie wyrwac s tad jak chcesz to mozesz pisac na mojego maila to bysmy lepiej obgadali sprawe ,moj mail to -880107391@wp.pl ,pozdrawiam. ja mam zamieszczony tez post w dziale cos o sobie przedstaw sie na forum,jestem pod nikiem zigolo 30 jak chcesz to se przeczytaj,.
zigolo30
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 gru 2013, o 14:06

Re: Sulmierzyce - Oslo

Postprzez magdalina88 » 13 sty 2014, o 22:24

Jakbym skopiowala swoj wlasny post ktory umiescilam na innym forum hah chyba szukamy tych samych wrazen;) jestem w Polsce na dluzszych wakacjach..... nie wiem jak ty ale ja moge zaraz zaczac sie pakowac;) tak powaznie do konca wakacji jestem w pl wiec nie mam zadnych ograniczen czasowych...jezeli chodzi o pomysl podrozy i przetrwania podczas niej- pracy za nocleg zbieranie jakis drobnych, nawiazywanie nowych znajomosci pojawianie sie w miejcach nie zaplanowanych, poprostu budzic sie rano i zyc...isc, odkrywac moje marzenie! lastminute bilety, backpacking, couchsurfing zwiedzanie kraju pociagiem w zdluz i szerz to juz bylo!!!wciaz mi malo;) jest masa farm gdzie mozna sie zatrzymac pomieszkac przez kilka dni gdzie praca polega na pomocy w gospodarstwie w zamian za nocleg i wyzywienie. A fakt podrozowania bez kasy na przezyciu i radzeniu sobie w kazdej sytuacji..jak dla mnie cos co musze zrobic w swoim zyciu!! daj znac czy dalej aktualne Magda:)
magdalina88
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 sty 2014, o 22:09

Re: Sulmierzyce - Oslo

Postprzez robson1989 » 1 maja 2014, o 11:20

Czesc, mam na imię Robert i mam 25 lat. Zwykle nie czytam forów autostopowych ale dziś tak z ciekawości tu zajrzałem i zaciekawił mnie ten temat, bo wiąże się z moim planem na życie :))

Na 3 roku moich zajebistych krakowskich studiów(czyli już 3 lata temu ehh..) stwierdziłem że życie jest za piękne i przede wszystkim (!!!) za krótkie na naukę/pracę/problemy. Dodatkowo wkurza mnie wyścig szczurów dzisiejszego społeczeństwa. Obiecałem wtedy sobie że:

1. Skończę studia
2. Znajdę dobrą pracę
3. Do 30stki dorobię się tak żebym mógł bez stresu zając się podróżowaniem i innymi ciekawymi rzeczami
4. Szukam chętnych na wyjazd dookoła świata, a co mi tam, raz się żyje :) Mam już ustaloną trasę - cały czas do przodu :P
Pierwsze dwa punkty już zrealizowałem, trzeci jest w trakcie a na czwarty przyjdzie kiedyś czas.

Niestety nie mogę na dzień dzisiejszy nigdzie się ruszyc, studia mnie kosztowały za dużo energii żeby tak po prostu olac pracę. Na otarcie łez kupiłem sobie nowy rower i zamierzam w weekendy jeździc w Tatry lub Beskidy, tak żeby nie zwariowac :)

Może za parę lat tu zajrzę i opiszę jakąś swoją przygodę? :) Kto wie
robson1989
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 maja 2014, o 10:24


Powrót do Za granicę

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron