Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Kraków - Dubrownik (Chorwacja)

Wszelkiego rodzaju podróże po świecie.

Re: Chorwacja we wrześniu

Postprzez Ammw15 » 21 sie 2010, o 22:23

dostałam maila o wyjezdzie do Chorwacji,niestety dopiero go przeczytałam bo byłam na wyjezdzie.... czy mozna sie jeszcze dolaczyc?:> chodzi o 2-3 dziewczyny (wolałybysmy byc w parze w chłopakami- zawsze bezpieczniej)
Mam nadzieje że to mozliwe;)
Ammw15
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1 sie 2010, o 11:33

Re: Chorwacja we wrześniu

Postprzez Ammw15 » 22 sie 2010, o 20:25

czy są jacyś chetni???:)
Ammw15
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1 sie 2010, o 11:33

Re: Chorwacja we wrześniu

Postprzez Judyta89 » 24 sie 2010, o 22:42

Proponuję zrobić taką małą listę niezbędnych rzeczy na taki wyjazd, a więc..
- o śpiworze, karimacie i namiocie chyba nie muszę przypominać, bo to bez wątpienia się przyda ;D
- mapa europy, choć bez niej też da się przeżyć, bo na każdej stacji benzynowej można bez problemu przejrzeć sobie i ważniejsze miasta spisać :)
- koniecznie jakieś markery i kartki, coś na czym można będzie napisać gdzie chcemy jechać
- kamizelka odblaskowa,
- rozmówki
- dobrze jest mieć jakiś symbol polski, np flagę, szalik, czy koszulkę w naszych barwach
- można zabrać też np pocztówki i zostawiać kierowcą w ramach podziękowań za podwózkę
- latarka
- dobrze jest zrobić sobie kopię dowodu i trzymać w innym miejscu niż oryginał,

na razie nic więcej nie przychodzi mi do głowy, piszcie o czym jeszcze zapomniałam...
Czasem chciałabym cofnąć czas...
nie po to żeby coś naprawić,
tylko żeby przeżyć to jeszcze raz..!
Avatar użytkownika
Judyta89
 
Posty: 29
Dołączył(a): 20 cze 2010, o 01:28
Lokalizacja: Poznań
Nr gadu-gadu: 0

Re: Chorwacja we wrześniu

Postprzez domeeneeck » 26 sie 2010, o 15:15

Hej, ja też bym chętnie skoczył we wrześniu do Chorwacji, widzę ze fajna ekipa sie zbiera. Mogę jeśli tylko 3 września zdam egzamin, a pewnie się uda. W te wakacje byłem już stopem w Barcelonie a później w Bułgarii i Grecji :mrgreen: . Mam namiot i generalnie wszystko co trzeba, oprócz palnika gazowego. Najchętniej dobrałbym się w parę z jakąś dziewczyną. Mam 23 lata, pochodzę ze śląska, studiuję prawo w Lubinie i jestem pozytywnie nastawiony do życia :P

A co do wyprawowych produktów pierwszej potrzeby to dorzuciłbym jeszcze spray przeciw komarom, bo wieczorami z skur*** potrafi być utrapienie
domeeneeck
 
Posty: 34
Dołączył(a): 8 maja 2010, o 17:37

Re: Chorwacja we wrześniu

Postprzez nofikowa » 26 sie 2010, o 16:26

ja jestem chętna :) jestem z Tarnowa także mam nadzieję, że znajdzie się ktoś z okolic ;) całe wakacje uważam za średnio udane, dlatego chciałabym, żeby chociaż wrzesień był mega :)
Avatar użytkownika
nofikowa
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 sie 2010, o 16:56

Re: Chorwacja we wrześniu

Postprzez Syla611 » 27 sie 2010, o 11:15

Zwolniło się jedno miejsce dla dziewczyny, taklże jeszcze jak kolega by jechał to są dwie dziewczyny. Pisać: 3012995 :)
Syla611
 
Posty: 14
Dołączył(a): 2 sie 2010, o 14:08
Nr gadu-gadu: 3012995

Re: Chorwacja we wrześniu

Postprzez lacereza » 28 sie 2010, o 17:05

Weźcie i mnie! jestem w miarę kompaktowa ;)
lacereza
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28 sie 2010, o 16:57

Re: Chorwacja we wrześniu

Postprzez lacereza » 29 sie 2010, o 12:18

Witaj załogo :)

Mam na imię Agata, mam 19 lat i mieszkam w Łodzi. Doświadczenia mi brak, ale to przecież żaden problem ;D Kiedyś zacząć trzeba, a wydajecie mi się świetną grupą ludzi!

Proponuję żeby osoby mające już przygody ze stopem napisały w co się pakują i co zabierają... jakie rzeczy się sprawdzają w trasie (oprócz tego co do tej pory zostało wymienione), a które to strata miejsca w plecaku. Jak sprawa powinna wyglądać z namiotami? Jeden na parę?

Będziemy się dogadywać tutaj czy mailami/gg?

Pozdrawiam :)
lacereza
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28 sie 2010, o 16:57

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Za granicę

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron