Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Autostop 2014/2015. The world is ours.

Co ci ślina na język przyniesie :)

Autostop 2014/2015. The world is ours.

Postprzez Hokum » 2 mar 2014, o 04:52

Cześć wszystkim autostopowiczom!

Chciałbym zaprosić do współpracy przy dość dużym projekcie, ale najpierw o sobie.

Mam na imię Arek i mam 22 lata. Jeśli chodzi o moje doświadczenia z autostopem to nie są one duże, gdyż jest to nasz kraj + Niemcy + Francja. W czerwcu kończę studia, dlatego sądzę, że jest to idealny moment aby rozpocząć podróż.

W lipcu tego roku wybieram się w podróż autostopem, która ma trwać przynajmniej rok, ale nie więcej niż dwa lata. Oczywiście miesiąc wyjazdu jest określony wstępnie, jednak jest ściśle związany z pogodą, która w tym momencie wiele ułatwia.

Jeśli chodzi o kraje, które chce odwiedzić, to jestem na etapie planowania, dlatego postanowiłem stworzyć ten temat, gdyż jeżeli znajdę jedną osobę (nie wiem czy więcej jest sens ale uważam, że zawsze musi to być 1 osoba, a jeżeli więcej to tylko liczba parzysta) chętną wybrać się ze mną to będę musiał brać pod uwagę również jej preferencje/marzenia i inne czynniki.

Mam nadzieję, że oczywiste jest to, iż nawet podróż autostopem wymaga pewnych nakładów finansowych zwłaszcza przy tak rozległym terminie. Nie wyobrażam sobie również aby pominąć kwestię przygotowania fizycznego. Nie mam tu na myśli koniecznie siłowni, bo to nie każdemu jest potrzebne ale utrzymanie formy na pewnym poziomie zdecydowanie pomoże w tych gorszych/krytycznych momentach-zwątpieniach.

Całość podróży będzie na bieżąco opisywana i dokumentowana filmami/zdjęciami na stronie która powstanie specjalnie na tę okazję. Zleceniem wykonania strony zajmę się ja, a właściwie już się zająłem i kwestia finansów jest w tym aspekcie nieważna, gdyż strona zostanie zrobiona dzięki życzliwości znajomego.

Do współpracy postaram się znaleźć firmy, które w zamian za reklamę dostarczą kilku przydatnych rzeczy, dzięki czemu koszt całego projektu spadnie. W wielu z krajów zaraz wymienię będzie możliwość noclegu u znajomych itp.

Kraje które ja obecnie widzę to: Grecja, Chorwacja, Francja, Włochy, Hiszpania, UK, Portugalia, Norwegia, Szwecja. Kraje bardziej egzotyczne również wchodzą w gre tak samo jak zmiana kontynetu, ale o tym zadecyduję jeśli dowiem się, czy jadę sam czy może jednak ktoś się zgłosi.

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania. Naturalnie oczekuję również na Waszą pomoc, gdyż wiem, że wielu z Was ma znacznie większe doświadczenie niż ja.
Hokum
 
Posty: 6
Dołączył(a): 20 lip 2012, o 14:46

Re: Autostop 2014/2015. The world is ours.

Postprzez Hokum » 4 mar 2014, o 06:55

Już jest pewne, że strona będzie gotowa w tym miesiącu. Zostanie wyposażona w interaktywny mapping oraz timeline. :)
Hokum
 
Posty: 6
Dołączył(a): 20 lip 2012, o 14:46


Powrót do Gadki szmatki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron