Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

2tygodniowy EUROTRIP 2014wakacje

Co ci ślina na język przyniesie :)

2tygodniowy EUROTRIP 2014wakacje

Postprzez viku » 6 gru 2013, o 15:41

Siema, poszukiwana kompanka na wyjazd, najlepiej studentka rządna przygód :) na okres wakacyjny Lipiec-Wrzesień 2014.

około 2tygodniowy EUROTRIP, docelowo Hiszpania(Barcelona lub inne przyjemne miejsce). Dokładana trasa do ustalenia. Mniej więcej: PL, Czechy,Austria, Włochy, Francja
W grę wchodzi również północna część Europy-Niemcy, Holandia, Bruksela, Francja
Powrót pewnie stopem i wtedy by nie było problemu z doborem trasy, ewentualnie samolotem.

Jestem studentem II roku, kilka razy przemieszczałem się po Polsce stopem w konkretnych odległościach, także doświadczenia jako tako mam. Wiadomo: couchsurfing, namiot, jedzenie z niższych półek, trochę taki survival bo oto chyba chodzi :) Ma być to przygoda życia, liczy się zabawa. Cel to tylko cel, można go w każdej chwili zmienić, zrobić coś bardziej głupiego w dobrym tego słowa znaczeniu. Towarzyszkę fajnie poznać wcześniej, dlatego tak wcześnie zamieszczam ogłoszenie. Kontakt: marceli.s@vp.pl, prv, wiadomość w poście, facebook'a także posiadam ;)
viku
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 lis 2013, o 19:31

Powrót do Gadki szmatki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron