Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

W wakacje za granicą

Re: W wakacje za granicą

Postprzez Frank » 17 maja 2010, o 20:42

Siema, odświerzam temat bo widze że powoli usycha.

Otóż rozmawiałem dzisiaj z kolegą, który wrócił niedawno z wyprawy do Bawarii i mówi ze praca jest, tylko trzeba jechać i sie pytać.

Osobiście byłbym bardzo chętny, termin jaki mi pasuje to od II połowy czerwca gdzieś do sierpnia.

Czytałem ze na forum wiele osób również planuje coś podobnego więć można by się skrzyknąć i zrobić taki wypad, oczywiście jeżeli komuś nie bedzie odpowiadało to wroci wcześniej. Ja szukam czegoś albo na jakies 2-3 mies albo na stałe jak sie znajdzie jakaś praca nie sezonowa. Raczej Anglia i okolice ze względu na język. W razie czego prosze o wczesniejszy kontakt gdyż musze wziąść urlop w pracy albo dać wypowiedzenie :)
Avatar użytkownika
Frank
 
Posty: 8
Dołączył(a): 8 maja 2010, o 17:21
Lokalizacja: Krotoszyn
Nr gadu-gadu: 1047175

Re: W wakacje za granicą

Postprzez Natalia Burzyńska » 19 maja 2010, o 13:18

hej!
Mój przyjaciel rozkręca w Mediolanie restaurację. Potrzebuje do pracy w knajpie dwóch dziewczyn, które będą mieszkały przez około dwa miesiące u niego w domu (nie będą musiały płacić, a on ma duży dom :)), będą miały odpowiednio dużo czasu na zwiedzanie pięknej Italii, a zarobki również są satysfakcjonujące. Trzeba znać angielski, bo on jest Włochem i w tym języku się porozumiewa. Znam się z nim ponad 4 lata, więc wiem, że to nie ściema :) po więcej info piszcie na maila: natalia.burzynska@gmail.com albo na tel 790-418-730 (tel szybciej odbieram, bo mam neta zepsutego). Pozdrawiam :)
Odważni nie żyją wiecznie. Ale ostrożni nie żyją wcale!
Avatar użytkownika
Natalia Burzyńska
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 maja 2010, o 12:48
Lokalizacja: Wrocław
Nr gadu-gadu: 2590949

Re: W wakacje za granicą

Postprzez hesperyda » 3 cze 2010, o 19:21

No i wątek trochę zdechł.. ;] Ja generalnie probuje sie dostac do pracy przy zbiorze owocow- sam początek lipca bo poczatkiem sierpnia mam juz byc we wro.. Wiec w sumie tylko miesiąc. Miejsce- okolice Alzacji i Lotarygnii. Sprawa wyglada tak ze jedzie tam moja znajoma - ma staż. Rozejrzy sie po okolicy, popyta, da znać jak wygląda tam z pracą. Generalnie tylko ja nie mam ochoty za bardzo jechac tam sama ;] Jesli jest ktos chetny- mozemy wybrac sie kilkuosobową grupą.. Zawsze razniej ;]
hesperyda
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 cze 2010, o 19:13

Re: W wakacje za granicą

Postprzez pucha144 » 5 cze 2010, o 00:31

Do tej pani powyzej:) Ja również jestem chętny, sam myślę o jakis truskawach, czy Obrabianiu drzewek owocowych, w słonecznych krajach,wiadomo praca cieżka, ale zawsze wynagrodzenie w euro;)

Jak bedize wiadomo więcej szczegółów chętnie odpowiem !:D pozytywnie rzecz jasna mam nadzieję.
Avatar użytkownika
pucha144
 
Posty: 12
Dołączył(a): 23 maja 2010, o 13:39
Lokalizacja: Pyskowice,Gliwice,Zabrze<SILESIA>Katowice
Nr gadu-gadu: 9160073

Re: W wakacje za granicą

Postprzez David Tramp » 5 cze 2010, o 10:38

jadę kolo 20-25 do Norwegii do pracy, jeżeli ktoś będzie chciał to mogę się na miejscu popytać,poszukać jakiegoś dobrze platnego zajęcia ;)
Obrazek
Don't care what people say
Just follow your own way
Don't give up and use the chance
To return to innocence
Avatar użytkownika
David Tramp
 
Posty: 15
Dołączył(a): 3 cze 2010, o 17:03
Nr gadu-gadu: 6997888

Re: W wakacje za granicą

Postprzez Nina88 » 6 cze 2010, o 22:27

a jaka praca w tej norwegi?? przy rybach??:P qrde tak na powaznie to tez bardzo chcialabym wyjechac na wakacje od polowy czerwca albo od lipca !! jakby ktos mial jakies fajne propo to piszcie !! bo kisic sie cale wakacje w Rz bez celu to marna perspektywa:(
Bo zycie trzeba przezyc a nie dozyc !

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000670417079
Avatar użytkownika
Nina88
 
Posty: 28
Dołączył(a): 22 maja 2010, o 13:12
Lokalizacja: Rzeszów
Nr gadu-gadu: 1542391

Re: W wakacje za granicą

Postprzez pucha144 » 8 cze 2010, o 18:01

Pawel_Bartnik napisał(a):Czerwca rozumiem? no powiem szczerze- Norwegia jak dla mnie jeszcze lepsza opcja i termin odpowiedni- bo jakby coś było no to bym dojechał tam akurat tak na początek lipca (oczywiście stopem) ;)



Haha, oczywiście że stopem, alb później promem ^^ jeśli robota byłaby na 99% :)
Ja na razie bedę wyrabiał kursy na wychowawcę koloni i obozów, czy również kierownika,ale jeszcze nie szukałem pracy w tym kierunku.
Avatar użytkownika
pucha144
 
Posty: 12
Dołączył(a): 23 maja 2010, o 13:39
Lokalizacja: Pyskowice,Gliwice,Zabrze<SILESIA>Katowice
Nr gadu-gadu: 9160073

Re: W wakacje za granicą

Postprzez pucha144 » 10 cze 2010, o 01:23

System napisał(a):żeby móc robić kierownika koloni trzeba miec na papierze 3 letnia praktyke jako wychowawca kolonijny. :D



Aaaa... To ciekawe? mi własnie oferują coś takiego? nie wiem czy dziwna ta firma,ostatnio dosyc popularne sie stają takie kursy.
Masz jakis kruczek prawny na ta wiadomość?:)
Avatar użytkownika
pucha144
 
Posty: 12
Dołączył(a): 23 maja 2010, o 13:39
Lokalizacja: Pyskowice,Gliwice,Zabrze<SILESIA>Katowice
Nr gadu-gadu: 9160073

Następna strona

Powrót do Szukam pracy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron