Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

tanie noclegi w Paryżu.

tanie noclegi w Paryżu.

Postprzez martini911 » 4 gru 2010, o 12:45

Witam, pilnie poszukuję tanich noclegów w Paryżu. To dopiero podróz w lutym, ale wolałabym rozejrzeć się wcześniej. Czy może mi ktoś coś polecić?
martini911
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 gru 2010, o 12:42

Re: tanie noclegi w Paryżu.

Postprzez Frank » 4 gru 2010, o 16:03

My spaliśmy 2 noce w polskim kościele na Concordzie. Praktycznie kawałek od Luwru :) Tyle że musisz sobie zadzownic do księdza wcześniej i sie spytac czy jeste miejsce, bo często tam nocują jakieś wycieczki itp :)
Avatar użytkownika
Frank
 
Posty: 8
Dołączył(a): 8 maja 2010, o 17:21
Lokalizacja: Krotoszyn
Nr gadu-gadu: 1047175

Re: tanie noclegi w Paryżu.

Postprzez arahja90 » 15 sty 2012, o 16:18

hej,a poleciłby Ktoś jakieś hostele w Paryżu? wyjazd co prawda w kwietniu, ale trzeba się tym wszystkim zająć odpowiednio wcześnie. nie zależy nam na ekstra warunkach, byle cena była skromna. ;)
myślę, że : )
Avatar użytkownika
arahja90
 
Posty: 46
Dołączył(a): 23 kwi 2010, o 17:24
Nr gadu-gadu: 0

Re: tanie noclegi w Paryżu.

Postprzez Raziel89 » 16 sty 2012, o 20:32

Polecam Hostel Formula 1, dzielnica Saint Denis, ok 10 minut pieszo od stacji metra Basilique de saint denis, linia metra 13. Cena za pokój to 42 euro - za cały pokój, czy to 2 czy 3 osobowy. Niestety nie da się w więcej osób do pokoju upchać żeby koszty zmniejszyć. Na stronie internetowej jest nieco stara cena. Spaliśmy tam na sylwka, było ekstra. Warunki na prawdę spoooooko :)

W tym miejscu chciałem pozdrowić Thiera za cynk o tym hostelu! :D
Nie myśl o tym co robisz - rób to o czym myślisz!

www.kamil.autostopik.pl
Avatar użytkownika
Raziel89
 
Posty: 115
Dołączył(a): 6 lis 2010, o 21:19
Lokalizacja: Ruda Śląska
Nr gadu-gadu: 8680872

Re: tanie noclegi w Paryżu.

Postprzez arahja90 » 16 sty 2012, o 22:00

oo, dzięki Kamilu za info! ;D dzwoniłam już dzisiaj do kilku miejsc- przede wszystkim po siostrzyczkach zakonnych itepe, ale ta opcja też wydaje się interesująca. :] jedzie nas pokaźna grupa bo 7, o ile nie 8 osób więc dogodzić wszystkim nie będzie łatwo, dlatego dzięki za cynk. :D
myślę, że : )
Avatar użytkownika
arahja90
 
Posty: 46
Dołączył(a): 23 kwi 2010, o 17:24
Nr gadu-gadu: 0

Re: tanie noclegi w Paryżu.

Postprzez pablo » 16 sty 2012, o 23:58

Znalezione na wikitravel.org/en i sprawdzone w praktyce w 2010. Hostel jak hostel - nic szczególnego, dobra lokalizacja, cena się zgadzała

Bed and Breakfast Hostel, 42 rue Poissonnière (Métro: Bonne-Nouvelle), ☎ +33 1 40 26 83 08, [http://no42ruepoissonniere.tripod.com/]. checkin: Any time; checkout: 10am. It's basically a big apartment done up as a set of dorm rooms with girls on one side of the hall and boys on the other, but it's comfortable and the price is unbeatable. There is one tiny room for a couple. French, English, Spanish, Hebrew, and Arabic spoken. Dorm beds for €18 or private rooms available for groups of 4 or more, the showers cost €2.
Avatar użytkownika
pablo
 
Posty: 6
Dołączył(a): 19 lis 2010, o 17:01
Lokalizacja: Krakow
Nr gadu-gadu: 0


Powrót do Za granicą

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron