Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Cheyenne (Wyoming) - USA

Wszelkiego rodzaju podróże po świecie.

Cheyenne (Wyoming) - USA

Postprzez roberttm » 25 cze 2011, o 17:33

czesc wam. nie jestem specjalista w dziale dawania ogloszen, w dniu 06.09 wyruszam na 4 tygodniowy wyjazd po
Yellowstone National Park z dwoma miejscami i lozkami, mozna powiedziec ze kamperem w swoim rodzaju, i szukam towarzyszki, oczywiscie tylko wyzywienie na swoj koszt, reszta czyli paliwo autostrady itp zostaje w mojej gestii, chetne panie prosze o kontakt sms poniewaz jestem teraz we francji az do 29tego i nie mam zbyt dostepo do sieci. 792853131 to polski nr play
roberttm
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 cze 2011, o 17:30

Re: Cheyenne (Wyoming) - USA

Postprzez randal911 » 30 cze 2011, o 22:43

to mi podchodzi pod ogloszenie matrymolnialne :P
Avatar użytkownika
randal911
 
Posty: 11
Dołączył(a): 16 paź 2010, o 13:49
Lokalizacja: Szczecin
Nr gadu-gadu: 28465087

Re: Cheyenne (Wyoming) - USA

Postprzez Raziel89 » 30 cze 2011, o 22:54

W sumie to trochę smutne, że wszyscy kierowcy, którzy tu dają ogłoszenia chcą jechać tylko z dziewczynami, jakby to z facetami nie szło porozmawiać po drodze... :P No, chyba że życzą sobie innych "usług" niż rozmowa, ale to chyba portale się komuś pokiełbasiły ;p
Avatar użytkownika
Raziel89
 
Posty: 115
Dołączył(a): 6 lis 2010, o 21:19
Lokalizacja: Ruda Śląska
Nr gadu-gadu: 8680872

Re: Cheyenne (Wyoming) - USA

Postprzez roberttm » 6 lip 2011, o 12:56

randal911 napisał(a):to mi podchodzi pod ogloszenie matrymolnialne :P
kolego matrymonialne ? ogarnij sie ! chce wziasc dziewczyne bo niestety kobiety sa bardziej higieniczne od facetow i mniej robia zamieszania ! w tamtym roku wzialem chlopaka i byly problemy w hollandii z wiadomego powodu !dzis wyjazd, pozdro
roberttm
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 cze 2011, o 17:30

Re: Cheyenne (Wyoming) - USA

Postprzez roberttm » 17 lip 2011, o 20:24

nie ma co sie spinac jestesmy w parku i jemy wlasnie melona na kolacje :) a co do ciebie kolego to ja z higiena nie mam problemu ale duzo facetow niestety ja ma, pozdrowionka dla tych co sa anty i za, ale polecam takie wyprawy, pogoda swietna, a dla niedowiarkow to moje ip z jakies amerykańskiej 195.57.92.210
roberttm
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 cze 2011, o 17:30


Powrót do Za granicę

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron