Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Chorwacja - Makarska

Wszelkiego rodzaju podróże po świecie.

Chorwacja - Makarska

Postprzez adriano91 » 5 kwi 2011, o 23:52

Cześć!
Będzie krótko i treściwie. Planuję wyjechać w tym roku na ok 10 -14 dniowe wczasy do Chorwacji. Generalnie kierunek jest mi obojętny czy będzie to np okolica Puli czy chociazby Makarska. Rozmawiałem już wstępnie z jednym z forumowiczów - Adrianoo i chcemy wyjechać w 3-4 osoby tak na przełomie sierpnia/września. Generalnie to myślimy nad wyjazdem 1 samochodem i jakiś tani nocleg, chociaż analizowalismy tez ofertę biura podrózy na 12 dni (bez wyżywienia) i też wygląda całkiem fajnie - studio *** z aneksem kuchennym. Czy ktoś ma zamiar jechać w tę stronę, a może jest ktoś kto juz ma coś zaplanowane i szuka osób. Czekamy na odpowiedzi :)
W grę wchodzą wyjazdy także do innych państ, m.in Czarnogóry, a nawet bałkańskie tripy :)
adriano91
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 kwi 2011, o 22:56
Lokalizacja: Zielona Góra / Wrocław
Nr gadu-gadu: 0

Re: Chorwacja - Makarska

Postprzez miss_frisky » 10 kwi 2011, o 23:17

jedziemy na stopa. chcemy przejechac przez turcję (patrz post: integracja turecka). jeszcze nic nie wiemy, wszystko jest w fazie realizacji i burzy mózgów. także jak będą jakieś konkrety to na pewno dam znać. będę o tobie pamiętać :) pozdro
"Love the life you live, live the life you love" - Bob Marley
Avatar użytkownika
miss_frisky
 
Posty: 86
Dołączył(a): 27 cze 2010, o 12:26
Lokalizacja: Wrocław/Poznań
Nr gadu-gadu: 0

Re: Chorwacja - Makarska

Postprzez barto3000 » 12 kwi 2011, o 23:43

Ja się piszę na integrację Turecką ! Tym bardziej, że mam po drodze z moimi planami :) co najlepsze chce wracać przez Bałkany. Miss odezwij się do mnie na FB.

pozdrawiam
"Ja pierd**e, ale mam farta!"
Avatar użytkownika
barto3000
 
Posty: 45
Dołączył(a): 10 wrz 2010, o 08:09
Lokalizacja: Rybnik / Wrocław / "cały świat"
Nr gadu-gadu: 2338822

Re: Chorwacja - Makarska

Postprzez kbc666 » 6 maja 2011, o 16:01

siema,
wybieramy się ze znajomymi do Chorwacji w sierpniu, choć konkretnego terminu jeszcze nie mamy. Widzę że pomysły na podróż są podobne (też mamy zamiar zahaczyć o Czarnogórę + jakieś małe tripy). Na pewno chcemy odwiedzić Dubrovnik, a reszta do ustalenia. Mamy narazie załogę na 1 auto, ale może się zrobi 2 ;) Myślę, że mozna pomyśleć nad wspólnym wypadem, w końcu im więcej tym raźniej :) pzdr
kbc666
 
Posty: 6
Dołączył(a): 12 lip 2010, o 15:34

Re: Chorwacja - Makarska

Postprzez fail » 7 cze 2011, o 20:08

Jadę i ja wraz z trzema osobami do Chorwacji w sierpniu:) Planujemy dotrzeć na wyspę Korculę oraz odwiedzić sąsiednie państwa.
i nawet niebo wydaje się być tak niedaleko...
Avatar użytkownika
fail
 
Posty: 63
Dołączył(a): 29 gru 2010, o 03:00
Lokalizacja: Warszawa
Nr gadu-gadu: 28796974

Re: Chorwacja - Makarska

Postprzez jawora » 16 cze 2011, o 19:23

Mam wolne od ok. połowy sierpnia do połowy września. Na początku myślałam o wyprawi do Gruzji/Armenii/Azerbejdżanu, ale wolałabym mieć jednak więcej czasu na tamte rejony, więc stawiam na Bałkany. Chętnie sie podłączę do kogoś, albo przygarnę kogoś kto chce się podłączyć do mnie :).
Avatar użytkownika
jawora
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 cze 2011, o 14:09
Nr gadu-gadu: 0

Re: Chorwacja - Makarska

Postprzez tomasz_parys » 17 cze 2011, o 07:31

witam
skoro wybieracie sie autem to moze wie ktos czy na autostradach w chorwacji da sie placic karta - VISA?? bo z tego co wyczytalem w necie to da sie placic w kunach i w euro po zlodziejskim kursie ale znajomy mowil ze karta sie nie da ale do konca pewny nie byl wiec moze ktos mi powie jak to jest:)
http://www.tomaszparys.com - relacje z wyjazdów
http://stocki-photo.com/ - Stock Photography Royalty-free czyli zarabiaj na sprzedaży zdjęć w internecie
Avatar użytkownika
tomasz_parys
 
Posty: 65
Dołączył(a): 7 gru 2010, o 19:14
Nr gadu-gadu: 3198019


Powrót do Za granicę

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron