https://www.Autostopik.pl • Zobacz wątek - plecak Martes Tungo - kupić?
Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Dodaj DARMOWE Ogłoszenie Autostopowe do PMPK.pl i Autostopem.EU

plecak Martes Tungo - kupić?

plecak Martes Tungo - kupić?

Postprzez zyrafa » 21 cze 2013, o 20:08

Witam,
za 1,5 tyg jadę w góry i już nie mam od kogo pożyczyć plecaka, więc muszę w końcu kupić. Niestety, w tym momencie nie mogę na niego wydać zbyt dużo - do ok. 200 zł. Aha, interesuje mnie wielkość 45-50 L. Chciałabym też mieć gdzie go przymierzyć przed zakupem, a w swoim mieście (Toruń) kojarzę tylko 2 sklepy (i nie mam czasu jeździć gdzie indziej) - Baza no.1 i Martes sport. O ile w tym pierwszym z tego co widzę na allegro, mają za drogie dla mnie, to w drugim w tej cenie są Hi-Tec i niejakie Tungo Martes. Wiem, że Hi-Tec wszyscy odradzają, a co z tymi Tungo? Ktoś coś słyszał, sam korzystał? W Internecie nie mogę nic znaleźć. HELP!!!

np. taki: https://www.sklepmartes.pl/plecak-trans ... artes.html
zyrafa

Re: plecak Martes Tungo - kupić?

Postprzez Chicken » 21 cze 2013, o 22:08

Co do samego wyboru, to nic nie poradzę, bo się nie znam, ale powiem tyle, byś nie sugerowała się cenami z allegro, są kilkakrotne czasami zawyżone. Lepiej wpisz w Google nazwę plecaka i popatrz oferty zwykłych sklepów.
"Byka strzeż się z przodu, konia – z tyłu, a głupoty – ze wszystkich stron"
Za wszelkie błędy serdecznie przepraszam.
Obrazek
Obrazek
Facebook
Tel: 605736567
Chicken

Nr gadu-gadu: 35676381

Postprzez zyrafa » 21 cze 2013, o 22:26

Nie szukam na allegro. Jutro jeszcze przejdę się do tego sklepu Baza obczaić, może inne też mają (oby). W sumie jak się przyjrzałam temu plecakowi z Martes, to jak dla mnie ma za mało troków, więc raczej już odpada.
zyrafa

Postprzez zyrafa » 22 cze 2013, o 15:50

Byłam w Bazie. Mierzyłam plecak Milo 40 l, no i jednak to nie jest wielkość dla mnie. Za mały (a ja duża, i wyjazd ponad tygodniowy), do tego choć miał dużo zbędnych/udziwnionych kółeczek i linek, to zabrakło mi kieszeni w klapie. Trochę powyżej mojego budżetu przymierzyłam Irbisa 55 l od Wisportu. No... Wrażenia pozytywne, chyba się zapożyczę i sprawię sobie taki plecak. Dobry wybór? Więcej nie miałam czego przymierzyć, chyba, że Campusa (nie chciałam).
zyrafa

Postprzez qusamosa » 1 gru 2013, o 21:38

dobre :)
qusamosa

Postprzez fareka » 5 gru 2013, o 19:55

spoko plecak :)
fareka

Postprzez bedebralgo » 9 gru 2013, o 20:29

całkiem w porządku jest
bedebralgo

Postprzez Conradi » 12 gru 2013, o 17:38

Od października to forum jest martwe! Nikt z dawniej zarejestrowanych już tu nie pisze. Pisze na nim jedna lub kilka osób (związane z właścicielem forum) podszywająca się pod różne nicki i zarejestrowane niedawno, głównie na przełomie listopada i grudnia 2013r.. Tak jest na wszystkich wątkach, nic nie wnoszą do tematu i tylko zaśmiecają jednozdaniowymi zdawkowymi i ogólnikowymi tekstami typu, że jest fajnie itp...
Czy Wy nas macie za głupich? : )
"Tylko tak urosnę, jak wysoko sięgam. Tylko tak daleko zajdę, jak daleko szukam. Tylko tak dużo ujrzę, jak głęboko patrzę. Tylko takim się stanę, jak o sobie marzę." Karen Ran
Conradi

Nr gadu-gadu: 10922717

Powrót do Sprzęt