Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Plecaki

Plecaki

Postprzez zyrafa » 21 cze 2013, o 20:08

Witam,
za 1,5 tyg jadę w góry i już nie mam od kogo pożyczyć plecaka, więc muszę w końcu kupić. Niestety, w tej chwili nie mogę na niego wydać zbyt dużo - do ok. 200 zł. Aha, ciekawi mnie wielkość 45-50 L. Chciałabym też mieć gdzie go przymierzyć przed zakupem, a w swoim mieście (Toruń) kojarzę tylko 2 sklepy (i nie mam czasu jeździć gdzie indziej) - Baza no.1 i Martes sport. O ile w tym pierwszym z tego co widzę na allegro, mają za drogie dla mnie, to w drugim w tej cenie są Hi-Tec i niejakie Tungo Martes. Wiem, że Hi-Tec wszyscy odradzają, a co z tymi Tungo? Ktoś coś słyszał, sam korzystał? W Internecie nie mogę nic znaleźć. HELP!!!
np. taki: https://www.sklepmartes.pl/plecak-trans ... artes.html

Mam pytanie dotyczace plecaka: http://allegro.pl/plecak-turystyczny-ka ... 92687.html
Mial juz ktos z nim stycznosc? Czy jest godny polecenia? I czy moze znacie jakis inny plecak w podobnej cenie. Wiadomo, nie oczekuje najlepszego plecaka za ta cene, chodzi mi zeby sie nie rozlecial podczas podrozy :D
Z gory dzieki! :)
zyrafa
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 17:01

Re: Plecaki

Postprzez Chicken » 21 cze 2013, o 22:08

Co do samego wyboru, to nic nie poradzę, bo się nie znam, ale powiem tyle, byś nie sugerowała się cenami z allegro, są kilkakrotne czasami zawyżone. Lepiej wpisz w Google nazwę plecaka i popatrz oferty zwykłych sklepów.
Polecam stronę ngt.pl, tam masz opinie produktów, forum na którym ludzie gór polecą Ci co kupić w tym zakresie cenowym. :)
"Byka strzeż się z przodu, konia – z tyłu, a głupoty – ze wszystkich stron"
Za wszelkie błędy serdecznie przepraszam.
Obrazek
Obrazek
Facebook
Tel: 605736567
Avatar użytkownika
Chicken
 
Posty: 95
Dołączył(a): 20 kwi 2012, o 19:06
Nr gadu-gadu: 35676381

Re: Plecaki

Postprzez zyrafa » 21 cze 2013, o 22:26

Nie szukam na allegro. Jutro jeszcze przejdę się do tego sklepu Baza obczaić, może inne też mają (oby). W sumie jak się przyjrzałam temu plecakowi z Martes, to jak dla mnie ma za mało troków, więc raczej już odpada.
zyrafa
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 17:01

Re: Plecaki

Postprzez zyrafa » 22 cze 2013, o 15:50

Byłam w Bazie. Mierzyłam plecak Milo 40 l, no i jednak to nie jest wielkość dla mnie. Za mały (a ja duża, i wyjazd ponad tygodniowy), do tego choć miał dużo zbędnych/udziwnionych kółeczek i linek, to zabrakło mi kieszeni w klapie. Trochę powyżej mojego budżetu przymierzyłam Irbisa 55 l od Wisportu. No... Wrażenia pozytywne, chyba się zapożyczę i sprawię sobie taki plecak. Dobry wybór? Więcej nie miałam czego przymierzyć, chyba, że Campusa (nie chciałam).
zyrafa
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 17:01

Re: Plecaki

Postprzez qusamosa » 1 gru 2013, o 21:38

dobre :)
Czytalem ze plecaki Deutera sa niezniszczalne, ale mi zalezy na jak najnizszej cenie oraz najwyzszej jakosci w danym pulapie cenowym :)
Moje wstepne propozycje to
Campus Maysen
Hi Tec Raul
moze cos z Quechua ?
qusamosa
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 gru 2013, o 21:36


Powrót do Sprzęt na drogę

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron