Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Fototapety

Fototapety

Postprzez stonoga07 » 17 sie 2022, o 11:30

To miejsce, w którym można już teraz zamówić efektowne fototapety oraz obrazy i naklejki wykonane na zamówienie Oferty na pakiet telewizji z Internetem – czy to dobre rozwiązanie?. Firma wykonuje wydruki dekoracyjne w praktycznie każdym wymiarze, w jej bazach jest kilkadziesiąt milionów różnych zdjęć, ale można także dostarczyć własne. Wydruki są przygotowywane na wysokiej klasy sprzęcie i z wykorzystaniem sprawdzonych materiałów takich jak lateks, winyl, fizelina, canvas czy folia samoprzylepna. Mogą być one także laminowane lub wykonane pod szkło. To dodatkowo świetne ceny i szybkość realizacji złożonego przez internet zamówienia. W razie potrzeby specjaliści pomogą w doborze najlepszych rozwiązań i przesłaniu zdjęć do wydruku. Wystarczy kilka dni, aby wymarzona fototapeta lub obraz znalazły się na ścianie, a to wszystko bez przepłacania. Zapraszamy serdecznie!
stonoga07
 
Posty: 12
Dołączył(a): 20 cze 2022, o 15:04

Re: Fototapety

Postprzez jurasekl22 » 29 lis 2022, o 18:08

Myślę, że fototapety teraz powróciły i są znów modne jak kiedyś. Na stronie https://modnyblog.pl/fototapety-sposob- ... harakterem czytałam trochę na temat fototapet i sprawdzałam na i inspiracje z tym związane w pomieszczeniach takich jak biuro czy sypialnia. poczytajcie bo to fajny i ciekawy wpis na blogu o wnętrzach.
jurasekl22
 
Posty: 795
Dołączył(a): 12 paź 2017, o 09:27


Powrót do Sprzęt na drogę

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów