Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Dodaj DARMOWE Ogłoszenie Autostopowe do PMPK.pl i Autostopem.EU

Bo kondycja jest ważna :)

Re: Bo kondycja jest ważna :)

Postprzez aLittleWise » 24 wrz 2010, o 19:05

stokrotkabc napisał(a):A gra w twistera w windzie w akademiku, która jeździ w górę i w dół i zatrzymuje się co piętro - to dopiero sport:D


A w którym akademiku można tak pograć? Ja właśnie miałam krótką wizualizację wrzeszczącej Truskawy (szanownej portierki Grażyny z XXlatki) :D Pewnie kredka/ołowek tam jest dużo wind. W jednej się nawet zacięłam :/

Ja lubię pokopać piłkę i wszelkie sporty zespołowe. Jakby ktoś z wro chciał pograć rekreacyjnie w nogę to pisać :)
"Gods don't like people not doing much work. People who aren't busy all the time might start to think."
Terry Pratchett, Small Gods
Avatar użytkownika
aLittleWise
 
Posty: 25
Dołączył(a): 8 lip 2010, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław
Nr gadu-gadu: 6347149

Re: Bo kondycja jest ważna :)

Postprzez stokrotkabc » 24 wrz 2010, o 19:27

aLittleWise napisał(a):
stokrotkabc napisał(a):A gra w twistera w windzie w akademiku, która jeździ w górę i w dół i zatrzymuje się co piętro - to dopiero sport:D


A w którym akademiku można tak pograć? Ja właśnie miałam krótką wizualizację wrzeszczącej Truskawy (szanownej portierki Grażyny z XXlatki) :D Pewnie kredka/ołowek tam jest dużo wind. W jednej się nawet zacięłam :/



To akurat miało miejsce w Arce - akademiku UP:D
Ale najpierw musieliśmy przekupić portierkę tortem, żeby nie spoglądała za dużo w kamery:D
...a ja mam swą gitarę, spodnie wytarte i buty stare - wiatry niosą mnie...
Avatar użytkownika
stokrotkabc
 
Posty: 83
Dołączył(a): 21 kwi 2010, o 13:41
Lokalizacja: Wrocław
Nr gadu-gadu: 7553292

Re: Bo kondycja jest ważna :)

Postprzez barto3000 » 14 paź 2010, o 01:38

"bo kondycja jest ważna". Dla mnie kiedyś najważniejsza była adrenalina. Jeździłem sobie na rowerku w dość alternatywny jak na tamte czasy sposób. Dzisiaj styl dość popularny :)

http://www.youtube.com/watch?v=NDDxKB-1YyY

aż się łezka w oku kręci, gdy pomyśle, że to było 4 lata temu xD
"Ja pierd**e, ale mam farta!"
Avatar użytkownika
barto3000
 
Posty: 61
Dołączył(a): 10 wrz 2010, o 08:09
Lokalizacja: Rybnik / Wrocław / "cały świat"
Nr gadu-gadu: 2338822

Re: Bo kondycja jest ważna :)

Postprzez pitupitu » 9 lis 2010, o 22:00

cześć jestem Piotrek i... jestem uzależniony od biegania...
truchtam sobie popularne dyszki, półmaraton, maraton, a w przyszłości chciałbym pokonać ultradystans 100km.
Choose Your Own Adventure
Avatar użytkownika
pitupitu
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 lis 2010, o 12:03
Lokalizacja: Warszawa
Nr gadu-gadu: 2987932

Re: Bo kondycja jest ważna :)

Postprzez DamianBiałystok » 15 lis 2010, o 22:46

Piłka nożna, jedyny sensowny, oczywiście dla mnie, sport dla którego mógłbym poświęcać swój czas.
DamianBiałystok
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 lis 2010, o 17:42

Re: Bo kondycja jest ważna :)

Postprzez kani » 22 lis 2010, o 19:35

Sport sam w sobie sprawia mi wielką radochę. Chyba nie umiałbym wskazać tego, który mnie najbardziej kręci. Wszystko zależy od czasu, nastroju i towarzystwa (niekoniecznie w takiej kolejności :P ). Z tych które mi sprawiają największą frajdę:
- siatkówka
- biegi (najlepiej w terenie, na różne dystanse, także te ultra i z orientacją i zadaniami dodatkowymi w tle).
- narty
- piłka nożna
- badminton

Chodzenie po górach traktuję raczej jako czysty relaks, choć idzie się czasem zmęczyć :D
Wspinaczem nie jestem, ale czasem na jakieś skałki też z przyjemnością zawitam ;)
Czy spojrzysz w lustro i uwierzysz w siebie
To zależy już od Ciebie...
kani
 
Posty: 5
Dołączył(a): 16 lis 2010, o 12:50
Lokalizacja: Pabianice
Nr gadu-gadu: 8423289

Re: Bo kondycja jest ważna :)

Postprzez Podrozomaniack » 17 lut 2011, o 10:19

Ja polecam mix. Sam regularnie biegam, chodzę na siłownie, ana Grouponie staram się wyhaczać miesięczne, okazyjne karnety na siłownie, dzięki czmeu przez miesiąc chodzę na jakiś fitness, jogę etc. Każda forma sportu sprawia mi przyjemność, a wolę działać ogólnorozwojowo :)
Zamiast Do Roboty, Zanim do trzech policze, Kupuję tanie bilety lotnicze i Lecę! :)
Avatar użytkownika
Podrozomaniack
 
Posty: 6
Dołączył(a): 16 lut 2011, o 12:14
Lokalizacja: Wrocław! :)
Nr gadu-gadu: 0

Re: Bo kondycja jest ważna :)

Postprzez AdamLDZ » 29 kwi 2011, o 10:07

Ja preferuje ekstremalna grę w szachy. Te szybkie i zaskakujące zwroty akcji.:p
A pozatym oczywiście wspinaczka górska, skalkowa i highline- to mógłbym robić cały czas:-D
Ale zostaje jeszcze troche czasu na siatkówkę,bieganie głównie w terenie. Troche jeżdżę rower szosa MTB (15.000km w 2009r) Od niedawna coraz bardziej wciąga mnie kajak i glajt
A co najlepsze większość z tego co lubię trenować mogę połączą startujac w maratonach przygodowych super rzecz
Avatar użytkownika
AdamLDZ
 
Posty: 11