Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

WINOBRANIE FRANCJA 2013

WINOBRANIE FRANCJA 2013

Postprzez Swoisty » 26 kwi 2013, o 22:05

Witamy,

Pilnie poszukujemy osoby ze sprawdzonym kontaktem, która by się do nas dołączyła na winobranie do Francji. Sami jak dotąd posiadamy jeden pewny namiar na winnice nieopodal Lyonu. Jedziemy autem, jest nas troje, także dysponujemy jeszcze dwoma miejscami. Jednak zaznaczamy, że zależy nam jedynie na osobach z kontaktami, tylko takich chętnych bierzemy pod uwagę. Oczekujemy tylko na odpowiedzi od osób poważnie podchodzących do sprawy, ponieważ wyjazd traktujemy przede wszystkim zarobkowo. Prosimy o kontakt meilowy na adres swoisty@wp.pl
Pozdrawiamy.
Ostatnio edytowano 29 maja 2013, o 22:26 przez Swoisty, łącznie edytowano 1 raz
Swoisty
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 kwi 2013, o 23:34

Re: WINOBRANIE FRANCJA 2013

Postprzez Martyna__ » 24 maja 2013, o 16:39

Jeśliby ktoś by szukał kompanki, bez samochodu i znajomości, ale za to z wolnym czasem i ogroomną motywacją, oto jestem :D
,,Świat to księga. Kto nie podróżuje czyta tylko jedną jej stronę"
Avatar użytkownika
Martyna__
 
Posty: 44
Dołączył(a): 8 lis 2011, o 00:35
Lokalizacja: Bedzin
Nr gadu-gadu: 0

Re: WINOBRANIE FRANCJA 2013

Postprzez Mati_Tychy » 25 maja 2013, o 16:07

Często słyszę o wyjazdach na winobranie, ale żadnych szczegółów. Więc mam parę pytań :)

- Co z zakwaterowaniem? Mieszkać pod namiotem bym mógł, ale jeszcze trzeba gdzieś się wykąpać, ugotować sobie obiadek...
- Ile trwa takie winobranie?
- Jak wygląda wygrodzenie? Dniówki? Jakaś umowa? Na czarno wszystko?
- Ile godzin dziennie spędza się na polu?

Pewnie nasunęło by mi się więcej pytań, ale te są najistotniejsze :)
Mati_Tychy
 
Posty: 16
Dołączył(a): 4 wrz 2011, o 17:18
Nr gadu-gadu: 1020660

Re: WINOBRANIE FRANCJA 2013

Postprzez Puffka » 26 maja 2013, o 21:25

Jeśli ktoś się wybiera i nie ma jeszcze kompanki to ja bardzo chętnie pojadę. Nie pracowałam nigdy za granicą, ale mam dużo zapału, myślę, że dałabym radę.
Aby do wiosny... :)
Avatar użytkownika
Puffka
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2 cze 2011, o 19:38
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna pod Warszawą
Nr gadu-gadu: 8065373

Re: WINOBRANIE FRANCJA 2013

Postprzez Thomas124 » 27 maja 2013, o 22:53

jak koleżanka wyżej również chętnie bym się podłączył lub zgadał na miejscu by poszukać wspólnie pracy .Większa ekipą zawsze raźniej i bezpieczniej jak przyjdzie się gdzieś rozbijać i nie tylko
Stopem za granicą już sporo jeździłem trochę pracowałem i ale nigdy Francja i winobranie jestem otwarty na nowe doświadczenia :) Sierpień na razie wolny

pozdrawiam
Thomas124
 
Posty: 22
Dołączył(a): 9 paź 2010, o 01:12

Re: WINOBRANIE FRANCJA 2013

Postprzez Jurand » 2 cze 2013, o 23:07

Ja szukam kompana/kompanki, acz nie mam kontaktów i jadę w ciemno :D
szukam-kompana-ki/za-praca-t4190.html
Jurand
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 maja 2013, o 11:42

Re: WINOBRANIE FRANCJA 2013

Postprzez vanguarde » 27 sie 2013, o 12:42

Jesteśmy z lubelskiego i jak ktoś ma ochotę się zintegrować na wyjazd 1-1,5 m-ca i najlepiej jakby znał jako tako francuski albo przynajmniej angielski to zapraszam do korespondencji na maila vanguarde@o2.pl. W tamtym roku było super, więc liczymy na równie udany wyjazd, choć przydałaby się większa paczka, pozdrawiam.
vanguarde
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 sie 2013, o 20:50

Re: WINOBRANIE FRANCJA 2013

Postprzez vanguarde » 18 wrz 2013, o 20:38

Pilne!
Wyjazd dla 4 osob w okolice Dijon, pierwszy tydzien namioty i 3x dzennie super jedzenie, potem 10 dni ze spaniem w zamku i obiadami, 9.53 brutto, ok 7.80 netto, lacznie 17 dni.
Potrzeba 3 osob z autem (dobrze by bylo jakby 1 dziewczyna byla bo w zamku jest podzial na pokoje meskie i zenskie oraz z woj. lubelskiego/podkarpackiego najlepiej) - mnie trzeba zabrac po drodze z Niemiec w piatek bo praca juz od soboty, wiec do jutra do obiadu max trzeba potwierdztic przyjazd,
kontakt do mnie +49 151 668 355, najlepiej jeszcze dzis dzwonic, zadnych zaliczek wiec prosze sie nie bac sprobowac ze mna wybrac, bylem rok temu ale ekipa nam sie rozsypala, a obecnie w Niemczech tak leje przy jablkach ze zdecydowalem sie pojechac w stare miejsca na winogron do France, probowac, nie ma nic do stracenia - Tomek.
vanguarde
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 sie 2013, o 20:50

Następna strona

Powrót do Szukam pracy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów