Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Szukam kompana do wyjazdu do pracy

Re: Szukam kompana do wyjazdu do pracy

Postprzez Thomas124 » 10 mar 2012, o 21:28

Nie wiem jak pozostali ale ja pod koniec kwietnia ruszę na Holandię .Wcześniej zamierzam zrobić rozeznanie przeszukując strony z ofertami pracy i sprawdzić na miejscu ,powysyłać trochę CV chociaż pewnie i tak lepiej osobiście taką pracę załatwiać .Więc jak pojadę chcę już mieć w kieszeni jakieś namiary .
Z szukaniem na czarno można sobie odpuścić wychodzę z założenie więc pierwsze co należy uregulować sprawy prawne z W UK mamy Insurance Number tam jest podobno jakiś SOFI .Jeszcze kwestia zameldowania nie mam 1000 euro że przyjadę wynajmuję sobie jakieś mieszkanie i na spokojnie szukam pracy dlatego muszę jeszcze doczytać jak to jest z kwestią zameldowania.
W UK były czasy że podawało się dowolny wymyślony adres byle prawdziwy a mieszkało się na squacie i wszystko było jak należy :)
Thomas124
 
Posty: 22
Dołączył(a): 9 paź 2010, o 01:12

Re: Szukam kompana do wyjazdu do pracy

Postprzez carola » 23 mar 2012, o 00:32

Cześć wszystkim:)
szukam chętnej osoby/osób do wspólnego wyjazdu. Lecę w maju na Majorkę, pracę już mam. Szukam drugiej osoby bo razem ZAWSZE RAŹNIEJ I ŁATWIEJ chociażby w znalezieniu taniego mieszkania. Miejsce dobrze znam, wiem gdzie można szukać pracy, wyjść na imprezy. Praca tam na sezon wakacyjny idealna;)
Jeśli ktoś zainteresowany niech PISZE na priv
carola
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23 mar 2012, o 00:04

Poprzednia strona

Powrót do Szukam pracy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron