Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Praca - Majorka

Praca - Majorka

Postprzez Chicken » 24 kwi 2012, o 19:46

Witam wszystkich serdecznie.
Planuję od dłuższego czasu wyjazd na Majorkę. Plany miałem na następny rok. Chciałem wyjechać tam na kilka miesięcy i żyć tam normalnie.
Stwierdziłem, że nie ma co czekać, bo nie wiadomo co będzie za rok.
Przełożyłem to na te wakacje i skróciłem do 2 miesięcy.
Chciał bym tam dojechać autostopem [z Barcelony można promem, albo samolotem za 4 e] .
Jechać tam z plecakiem namiotem i poszukać pracy takiej by wystarczyło na jedzenie i ew. nocleg. A jak już trochę lepiej by było to ruszyć się do środkowej części wyspy i zbierać owoce na plantacjach co dało by większe pieniążki. Interesowałem się ostatnio bardzo pracą tam i powiem Wam, że niema z tym kłopotu.
Praktycznie w każdym Hostelu można dostać pracę za nocleg i pożywienie. Można też udać się do portu i popracować ciężej z zarobić więcej ero:)
Na innym forum kolo powiedział że jego kumpel już tam 2 lata siedzi a wyjechał tylko na urlop:).
Pomyślałem tak : zostanę w Polsce i w wakacje będę pewnie w sadzie zasuwał, więc równie dobrze można to robić na słonecznej Majorce. Zawsze to jakaś przygoda.
Tak jak pisałem na 2 miesiące, ale można zostać i dłużnej jak i krócej, tam ciepło jest prawie cały rok. Co do spania to można za pracę nocleg lub namiot. Są też klasztory w których bez kłopotu przygarną i nakarmią podróżnika.
Dlaczego przełożyłem ? Impuls. Z obecna pracą nie wyszło i nie zapowiada się by coś do wakacji się znalazło.
Samemu to tak dziwnie tam jechać. Dlatego szukam kogoś kto też by tak chciał wyjechać zarobić i przy okazji zwiedzić. W razie kłopotów (choć ich nie przewiduje:) mam tam rodzinę, więc pomogą np. wydostać się z wyspy czy coś. Jest to nie wątpliwie atut:).
Fajnie jak by znalazło się kilka osób, zawsze to raźniej. Podzieli się na grupki i do Majorki dojedziemy w parach a tam już razem.
Co do miejsca na wyspie to myślę by oddalić się od la palma i udać się na północ gdzie są mniejsze miasteczka. Myślę, że tam łatwiej będzie znaleźć.
Jesli ktoś miał by na taki rodzaj przygody to serdecznie zapraszam. Piszcie tu, pw ew. gg.
Pozdrawiam pozytywnie zakręconych poszukujących pracy:)
"Byka strzeż się z przodu, konia – z tyłu, a głupoty – ze wszystkich stron"
Za wszelkie błędy serdecznie przepraszam.
Obrazek
Obrazek
Facebook
Tel: 605736567
Avatar użytkownika
Chicken
 
Posty: 95
Dołączył(a): 20 kwi 2012, o 19:06
Nr gadu-gadu: 35676381

Re: Praca - Majorka

Postprzez gawrylka88 » 28 kwi 2012, o 11:02

hej !!

Ciesze sie z Twojej propozycji ... mam nadzieje ze ogloszenie jest nadal aktualne gdyz z chęcią wybiore sie razem z Toba :) :) prosze o kontakt ! moj email to fashionfreak8888@gmail.com ... i gg 2982565 !!

pozdrawiam eliza g.
gawrylka88
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 kwi 2012, o 09:56

Re: Praca - Majorka

Postprzez carola » 28 kwi 2012, o 14:42

Hej,
również tak jak Ty jadę na Majorkę do pracy i też szukam chętnych na wspólnego wyjazd. To mój mail karolinat_89@o2.pl daj znać jeśli Twoja propozycja jest dalej aktualna :)

pozdrawiam
carola
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23 mar 2012, o 00:04

Re: Praca - Majorka

Postprzez Chicken » 4 maja 2012, o 19:44

Witajcie. Przepraszam, że tak późno odpisuję. Brak czasu:(. Niestety jest to nie aktualne:( Z powodów osobistych muszę zostać w kraju. Planowałem to ponad rok i niestety będę zmuszony to przełożyć na następny rok.
Przepraszam, że narobiłem nadziei i wg, ale byłem 100% pewny, że w tym roku już dam rade, ale niestety prawa się nie przeskoczy:(.
Jesteście we Dwie więc zagajcie się i razem ruszcie. Na pewno fajna przygoda będzie.
Pozdrawiam i przepraszam Chicken.
"Byka strzeż się z przodu, konia – z tyłu, a głupoty – ze wszystkich stron"
Za wszelkie błędy serdecznie przepraszam.
Obrazek
Obrazek
Facebook
Tel: 605736567
Avatar użytkownika
Chicken
 
Posty: 95
Dołączył(a): 20 kwi 2012, o 19:06
Nr gadu-gadu: 35676381

Re: Praca - Majorka

Postprzez skrzypas » 28 maja 2012, o 16:46

Witam,
My planujemy ze znajomymi jechać stopem na Majorke w okolicach 22 lipca,
Jeśli ktoś byłby chętny, bądź nie miał towarzyszy to zapraszamy:)

P.S
nie jedziemy do pracy tylko bardziej na wakacje:)
skrzypas
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 kwi 2012, o 11:39

Re: Praca - Majorka

Postprzez Thomas124 » 5 cze 2012, o 17:52

jedziecie do pracy na Majorkę ? Swoją drogą pięknie tam jest i można bez najmniejszych problemów rozbijać się na dziko plaże super .Fajna idea ze stopem na Majorkę ale co najbardziej denerwujące to ceny za prom z Hiszpanii bez znaczenia Barcelona czy VValencja astronomiczne chyba że coś się zmieniło .Macie jakieś info na ten temat ?
Ja właśnie dlatego wybrałem lot i za ok 130 zł w 2 strony leciałem z Bratysławy na Majorkę a ostatnio sporo promocji było do 200 zł z Poznania i chyba Krakowa .
Po Majorce podróżuje się dobrze na stopa ludzie całkiem dobrze jak na Hiszpanie mówią po ang. Zasada chcecie pracować musicie coś po ang mówić ma tutaj zastosowanie .

Jedno z miejsc do których chce się wracać :D
Thomas124
 
Posty: 22
Dołączył(a): 9 paź 2010, o 01:12

Re: Praca - Majorka

Postprzez Chicken » 6 cze 2012, o 16:05

Siemka. Na Majorkę najlepiej lecieć samolotem z samej Hiszpanii np. Barcelona. Bilety trafiają się nawet i po 4 Euro. Cena to raz a czas podroży w porównaniu z promem to dwa.
Można też lecieć z Girona lub Reus, też tanio wychodzi.
"Byka strzeż się z przodu, konia – z tyłu, a głupoty – ze wszystkich stron"
Za wszelkie błędy serdecznie przepraszam.
Obrazek
Obrazek
Facebook
Tel: 605736567
Avatar użytkownika
Chicken
 
Posty: 95
Dołączył(a): 20 kwi 2012, o 19:06
Nr gadu-gadu: 35676381

Re: Praca - Majorka

Postprzez tymbark22 » 8 lip 2012, o 14:40

Siema, ja ze znajomymi planujemy leciec na Majorke ok 20 lipca w poszukiwaniu pracy i na wakacje jednoczesnie:) Ktoś chetny, pisac!!1 :)
tymbark22
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 lip 2012, o 14:34

Następna strona

Powrót do Szukam pracy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron