Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Praca w Holandii.

Praca w Holandii.

Postprzez Laura » 23 wrz 2010, o 10:50

Hej,
Właśnie się oficjalnie dowiedziałam, że zostałam wystawiona do wiatru przez laskę, z którą miałam jechać szukać pracy w Holandii. W związku z tym szukam osoby, która się zdecyduje jechać na minimum pół roku do Holandii.
Wyjazd najbardziej by mi pasował w dniach 20-30 października. Wcześniej dobrze by było kupić sobie bilety do Dusseldorfu z Ryana a resztę drogi na stopa zrobić.
Na początek można zaczepić się u ludzi z couch surfingu i szukać pracy w międzyczasie. Znalazłam też biuro pośrednictwa pracy, które pobiera opłatę tylko za transport (240 zł) i mieszkanie (80-90 E tygodniowo). Jeżeli sami sobie załatwimy transport i mieszkanie właśnie to pracę mamy za free. Biuro to ma siedziby we Wro i Rzeszowie.
Dobrą opcją jest też mieszkanie w Belgii, a pracowanie w Holandii. Jest po prostu o wiele taniej.

Jeżeli ktoś byłby chętny, piszcie na maila: imbra@o2.pl , z gg już praktycznie nie korzystam.
Every great journey begins with a dream!
Laura
 
Posty: 25
Dołączył(a): 27 maja 2010, o 16:50
Nr gadu-gadu: 0

Re: Praca w Holandii.

Postprzez Laura » 24 paź 2010, o 11:38

Ja już zdecydowana. Lecę z kumplem 12 listopada z Wro. Najprawdopodobniej (jeszcze nic pewnego) nasz kolega z forum - Krakowianin też w tym mniej więcej terminie jedzie ale na stopa. Jakby ktoś się jeszcze zdecydował to w 4 byłoby łatwo wynająć mieszkanie. Na początek jedziemy do Eindhoven i śpimy u CSowców. W międzyczasie rejestrujemy się w agencjach pośrednictwa pracy w Venlo i Tiburgu.
Ja w Polsce rejestruję się tylko w dwóch agencjach pośrednictwa pracy.
Kontakt: imbra@o2.pl
gg nie używam
Pozdr.
Every great journey begins with a dream!
Laura
 
Posty: 25
Dołączył(a): 27 maja 2010, o 16:50
Nr gadu-gadu: 0


Powrót do Szukam pracy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron