Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Sulmierzyce - Bieszczady

Wszelkiego rodzaju podróże po Polsce.

Sulmierzyce - Bieszczady

Postprzez Traveler » 30 kwi 2014, o 10:26

Witam wszystkich bardzo serdecznie!
z
Sulmierzyce, gm. Sulmierzyce, pow. krotoszyński, woj. wielkopolskie, Kod pocztowy 63-700 ... 63-750
https://www.polskawliczbach.pl/Sulmierzyce
do
Bieszczady
https://mapa-turystyczna.pl/bieszczady# ... 2.46223/10

Pragnę się przedstawić! Jestem Traveler! :) tak jest
Więcej o sobie chętnie powiem gdy się już zgadamy, i razem porozmawiamy o tym co byśmy chcieli porobić.
Otóż Chciałbym pojechać w polskie góry, i tam nocować przy pomocy hostów z Couchsurfing.
Tam też, chciałem poprzechadzać się górskimi uliczkami, być może i zdobyć jakiś szczyt, czego nigdy jeszcze nie zrobiłem, jeśli będzie możliwość to i chętnie spłynąłbym kajakiem jakimś rwącym górskim potokiem.
Styl? Życie chwilą, korzystanie z okazji które podsuwa życie, korzystanie z niego, poznawanie ludzi, picie wina gdzieś na skwerze, bawienie się do białego rana ;D, spanie do południa, dobre tanie jedzenie. Za dużych wymagań nie mam. :)
Doświadczenie? Mam. Stopowałem za granicę, Holandia, Czechy, także po Polsce, do wielu miejsc. Z kimś jechałem do Włoch oraz Niemiec. :) Noclegi, to preferuje couchsurfing, ale namiot nie jest mi obcy.
Rekord łapania stopa, to 2 dni na jednej felernej stacji. Po 16 godzin dziennie. Razem jakieś 32 godziny.
Także można powiedzieć, że jestem zahartowany, jak dobra stal w naprawdę gorącym ogniu.
Chcę nie śpieszyć się podczas tego wyjazdu, luźno sobie po po prostu jechać.
Chętnie bym zabrał ze sobą osobę kreatywną, śmiałą, skorą do zabawy, i poznawania ludzi.
Pozdrawiam I czekam na odzew poprzez PW na tym forum. :) ewentualnie pozostawiam możliwość pisania meila na
Fraktriban8@gmail.com
Wyjazd byłby około 1 czerwca :) Trwałby kilka dni (np. 5) i powrót
Jeśli byłoby super nam razem podróżować, to jest możliwość na dalszy wyjazd, zwiedzenia krajów południowych.
Pozdrawiam.
Traveler
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 kwi 2014, o 10:16

Powrót do Polska

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron