Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Majówka 2014! Chorwacja!

Wszelkiego rodzaju podróże po świecie.

Majówka 2014! Chorwacja!

Postprzez Bysia » 14 lut 2014, o 15:26

Hej!! Szukam kompanki/kompana, który pojechałby ze mną autostopem do Chorwacji! :)
Termin: weekend majowy (wyjazd zaraz po świętach wielkanocnych, powrót najpóźniej 4 maja).
Wymagania: osoba miła, sympatyczna, pozytywnie nastawiona do życia i do ludzi ;) , odpowiedzialna, nie marudząca, gotowa na kompromisy i spontaniczność. Posiadająca namiot, ponieważ ja takowego nie posiadam, chyba, że do wyjazdu się dorobię . Hmmm no chyba byłoby tyle...chociaż jeszcze dobrze byłoby gdybyś była/ był zdecydowana/y, dlatego zanim odpowiesz na moją wiadomość przemyśl sobie porządnie, czy na pewno dasz radę pojechać ze mną w taką podróż ;)
Co do trasy...chciałabym po drodze zahaczyć o Wiedeń, tam mamy załatwiony nocleg u mojej kuzynki, (ale to nie jest konieczność). Mam wstępny plan trasy, ale jak to w życiu bywa, plany się zmieniają, zawsze można go jakoś zmodyfikować, pokombinować, byleby dojechać do celu, a tym celem jest dokładnie Zadar, okolice Zadar-u :D . W drodze powrotnej być może Węgry (Budapeszt), ale to też jeszcze temat do obgadania.
Kilka słów o mnie...Jestem studentką III roku pedagogiki, uwielbiam podróżować, chociaż do tej pory wszystkie moje podróże były zaplanowane i nie były to podróże autostopowe, ale po przeczytaniu kilkunastu, albo nawet kilkudziesięciu blogów autostopowych, chciałabym odbyć taką podróż „za jeden uśmiech“, gdzie nie będę ograniczona żadnymi autobusami, samolotami itp. Jestem wielką optymistką, raczej bezproblemową, sympatyczną, lubię poznawać nowych ludzi ;)
Jeśli podoba Ci się mój pomysł to napisz: sylwiaby1@gmail.com
Pozdrawiam ;)
Avatar użytkownika
Bysia
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 lut 2014, o 15:14

Powrót do Za granicę

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron