Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Turcja, Gruzja, Armenia czyt. wakacje 2014 :)

Co ci ślina na język przyniesie :)

Turcja, Gruzja, Armenia czyt. wakacje 2014 :)

Postprzez mefiu369 » 18 sty 2014, o 17:31

Witam, mam na imię Mateusz i mam 23 lata. Trochę studiowałem tu i tam, ale po zakończeniu studiów chciałbym zrobić coś fajnego... Stopem już trochę jeździłem. Zacząłem od sylwestra w Wenecji, dojechałem do środkowych Włoszech w temperaturach nie przekraczających 10 stopni w namiocie z biedronki i jedną parą butów. Na następny wypad przygotowałem się lepiej. Tydzień jeździłem sam po Polsce a później ze znajomą z internetu pojechaliśmy na 2 tygodnie do Chorwacji i Czarnogóry, świetny wypad dzięki któremu poznałem wielu znajomych. Kolejnym kamieniem milowym był spontaniczny majówkowy wypad z koleżanką z okolic do Amsterdamu, gdzie w powrocie wylądowaliśmy spontanicznie na południu Niemiec. Teraz czas na coś większego mianowicie Trochę Azji... Do zobaczenia takie miasta jak Istambuł, Ankara, Batumi, Tibilisi, czy Erywań w Armenii. Podróżą zainspirowałem się z blogów różnych stoperów z polski. Piękne widoki, Turecka gościnność i dwa dzikie kraje takie jak właśnie Gruzja czy Armenia. Po przeczytaniu wielu blogów odniosłem wrażenie, że jazda po Turcji to przyjemność i odwiedzenie dwóch pozostałych krajów nie powinno być problemem. Brakuje mi jednak dobrej kompanki z doświadczeniem bo to jednak około 30 dni razem pod namiotem... Chociaż w Gruzji i Armenii reflektuję na tanie noclegi (około 30zł, więc będzie spoko checkpoint), reszta jak się uda, najczęściej pewnie namiot lub auta czy też ciężarówki naszych kolegów po drodze... Więc kogo szukam? Osoby otwartej i skorej do zabawy, nie chciałbym się męczyć po drodze z kimś kto chce jechać bo musi tylko z kimś kto chciałby dobrze bawić się przy zwiedzaniu, odstawić plecak na bok i pójść w miasto, zabawić się, oczywiście w kulturalnych granicach. To na razie faza projektu, ponieważ ciężko znaleźć odpowiedniego kompana w dzisiejszych czasach, takiego żeby to w ostatni dzień się nie rozmyślił, takie osoby też poznawałem. Pozdrawiam i czekam na jakieś pewne zgłoszenie, jeśli takowe się pojawi:) Oto zdjęcie trasy (7880km - główne cele to: Istambuł, Ankara, Batumi, Tbilisi, Erywań, oraz co się da po drodze), która oczywiście może ulec zmianie, wszystko może się zmienić po drodze jak i również przed możemy dogadać różne kwestie:

http://www.sendspace.pl/file/5ffbe6b0a7d988da87f2480
mefiu369
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 sie 2012, o 15:51
Lokalizacja: Poznań
Nr gadu-gadu: 2175697

Powrót do Gadki szmatki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron