Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Litwa.

Re: Litwa.

Postprzez niewidzialnezuo » 10 lut 2012, o 00:40

Ktoś był? Może ktoś robił trasę Wawa - Wilno? Ciekaw jestem, bo planuję się w marcu kopnąć na krótko w te rejony.
Backpacking, autostop, podróże - zajrzyj na choosetravel.pl!
Avatar użytkownika
niewidzialnezuo
 
Posty: 22
Dołączył(a): 7 sty 2011, o 20:55
Lokalizacja: Poznań
Nr gadu-gadu: 6466674

Re: Litwa.

Postprzez grafoman » 7 sie 2012, o 16:32

Mnie Wilno bardzo się podobało, a co najmniej jest wart odwiedzin ;) Tylko jak wyżej, trudno się wydostać, mi to zajęło od wczesnego rana do południa i miałem na tyle szczęścia, że wyciągnął mnie z tego polski tir. Dziwne, bo w innych rejonach Litwy lokalni ludzie chętnie się zatrzymywali.
grafoman
 
Posty: 7
Dołączył(a): 17 cze 2012, o 20:22
Lokalizacja: Kielce
Nr gadu-gadu: 9048984

Re: Litwa.

Postprzez dddd69 » 3 wrz 2013, o 16:08

Wilno genialne. Nie widziałem miasta w którym znajduje sie tak wiele budynków sakralnych, choć nie jestem zbyt religijny, żeby nie powiedzieć w ogóle to wywarło na mnie pozytywne wrażenie.
Troki - genialne miejsce, co prawda gorsze (mniejsze) od Malborka i do tego dużo turystów to mimo wszystko warte odwiedzenie. Wejście do zamku dla studentów chyba 15 litai a dla NIEstudentów 20. Warto przejść się ulicą Karaimu.
Kłajpeda - nie warto, nic tam nie ma
Połąga - niby ładnie, ale prawie tak samo jak we Władysławowie w sezonie, więc raczej nie warto.
Dla mnie świetne są jeszcze wioski, szczególnie od Wilna na południe. Większość kolorowa ( żółte, zielone, niebieskie itp) i do tego drewniane. Robi to na prawde fajne wrażenie.
Chyba taniej jak na Łotwie i Estonii.
Nigdzie nie da rady kupić alkoholu między 22-8.
Proporcjonalnie do wielkości kraju i ilości ludzi najwięcej ładnych dziewczyn w Europie (CHYBA).
Avatar użytkownika
dddd69
 
Posty: 53
Dołączył(a): 17 cze 2011, o 00:17
Lokalizacja: Warszawa
Nr gadu-gadu: 1287278

Re: Litwa.

Postprzez silver4426 » 13 wrz 2013, o 14:26

Ja robiłem trasę Wawa - Wilno, przyjemnie się jedzie, na litwie bardzo dużo polaków jest, ale szczerze mówiąc z tego co z nimi rozmawiałem są nie przyjemnie traktowani tam, a to przez to że kiedyś polski gen. Piłsudzki zabijaj dużo litwinów i za to nie lubią Polaków
silver4426
 
Posty: 86
Dołączył(a): 12 wrz 2013, o 20:58

Re: Litwa.

Postprzez jarekboss » 10 lis 2013, o 17:03

Wilno jest bardzo ładne ;)
jarekboss
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10 lis 2013, o 16:57


Powrót do Europa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron