Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Praca dorywcza - Warszawa

Praca dorywcza - Warszawa

Postprzez Sprinter » 18 lip 2013, o 09:11

Jak by ktoś chciał dorobić sobie pare groszy to zapraszam do Warszawy =).

Prowadzę dwie firmy rodzinne - sprzątającą i handlową. Praca jest bardzo różna tak jak i stawka.

Może nawet udałoby się zorganizować jakiś skromny dach nad głową =)
Sprinter
 
Posty: 10
Dołączył(a): 10 lip 2012, o 19:03

Re: Praca dorywcza - Warszawa

Postprzez Thomas124 » 18 lip 2013, o 21:24

hej a można o więcej informacji prosić :) w sumie do Warszawy to daleko mam :P no ale zaciekawiła mnie ta oferta obecnie szukam pracy
Thomas124
 
Posty: 22
Dołączył(a): 9 paź 2010, o 01:12

Re: Praca dorywcza - Warszawa

Postprzez user » 19 lip 2013, o 03:29

Też byłbym zainteresowany, jeżeli można prosić o jakieś szczegóły :D
user
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 lis 2010, o 13:19
Nr gadu-gadu: 0

Re: Praca dorywcza - Warszawa

Postprzez Temis » 19 lip 2013, o 15:10

Czy można prosić o jakiekolwiek dodatkowe informacje?

Ogólnie byłbym zainteresowany wspomnianą ofertą , tym bardziej, że szukam pracy na wakacje. Co prawda mieszkam trochę daleko, jednak jeśli istnieje możliwość jakiegokolwiek znalezienia noclegu (a nie jestem osobą wymagającą) to odległość nie stanowi problemu. :)

Pozdrawiam.
Temis
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 kwi 2013, o 16:24

Re: Praca dorywcza - Warszawa

Postprzez Sprinter » 22 lip 2013, o 08:58

ok =],

Tak jak wspomniałem mamy 2 firmy

Handlowa - tu mamy wprowadzanie danych do systemu, sprzedaż, pozyskiwanie klientów (handlowiec w skrócie).

Wprowadzanie danych no to w godzinach pracy biura czyli 8-17 (oczywiście możecie krócej) i na dowolny okres czasu. Stawka 7-8zł/h w zależności jak komuś będzie szło

Handlowiec no to wiadomo ze potrzeba trochę czasu żeby wdrożyć się, poznać produkty, ale wiadomo że handlowiec zarabia tyle ile sobie wypracuje =]. Tu już wszystko jest do dogadania, raczej indywidualnie

Jeśli chodzi o sprzątanie to wsumie wszystko co jest związane z utrzymaniem czystości i terenów zielonych.

sprzątanie biur, mycie okien, sprzątanie śmietników, zmywanie klatek schodowych, doczyszczanie, koszenie trawy, pielenie itp, itd nie da sięwszystkiego wymienić bo robimy bardzo dużo w zależności jakie zlecenie wpadnie. Przy pracach dorywczych często dowiaduję się na ostatnią chwile więc ciężko z wcześniejszym uprzedzeniem.

Mamy też etety 6-8h stałe, ewentualnie np na miesiąc jak by ktoś chciał na zastępstwo

Ogólnie stawka przy sprzątaniu wacha się 7-10zł/h w zależności od zlecenia.

Ogólnie pracy mamy sporo więc raczej nie powinien się nikt nudzić =).

Obecnie chętnie przyjelibyśmy kogoś do sprzątania bo potrzebujemy na jeden obiekt 2 os i na drógi obiekt będzie też potrzeba bo pracownicy będą szli na zastępstwa.

Jeśli chodzi o nocleg to mam działeczke kilka przystanków autobusowych od biura na którą mogę was przygarnąć. Niestety na działce jest domek murowany, ale nie ma prądu ani bierzącej wody, tylko deszczówka. Ale za to na pocieszenie niwdługo na działce będzie sporo owoców =].

Oczywiście jest możliwość u mnie wykąpać się czy przeprać rzeczy, ale tak poza tym to rodzice nie chętnie chcą przygarniać obcych, bo już mieliśmy nie miłą sytuacje.

Jeśli chodzi o ogólne informacje to piszcie tu, jeśli ktoś jest zdecydowany to prosiłbym o pw żeby nie robić bałaganu =)
Sprinter
 
Posty: 10
Dołączył(a): 10 lip 2012, o 19:03

Re: Praca dorywcza - Warszawa

Postprzez arrek990 » 13 wrz 2013, o 14:28

ja też byłbym zainteresowany jeśli oferta aktualna
arrek990
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 wrz 2013, o 20:51

Re: Praca dorywcza - Warszawa

Postprzez Sprinter » 18 wrz 2013, o 11:34

Teraz powoli będzie się zbliżała zima więc przydadzą się osoby do odśnieżania z tym, że domek nie bardzo się nadaje do nocowania w zimę =P
Sprinter
 
Posty: 10
Dołączył(a): 10 lip 2012, o 19:03

Re: Praca dorywcza - Warszawa

Postprzez marcintomczyk89 » 10 paź 2013, o 14:37

Poszukujemy korepetytora do pomocy przy stworzeniu strony www we flashu. Termin jest pilny.
Proszę o przesyłanie zgłoszeń z oczekiwaną należnością za 1h/ 1 korepetycje przez formularz Gumtree lub dzwoniąc/ wysyłać smsa (oddzwonimy) na numer: 691 889 232 lub 881 201 345.
marcintomczyk89
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 paź 2013, o 14:31

Następna strona

Powrót do Zatrudnię pracownika

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron