Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Dodaj DARMOWE Ogłoszenie Autostopowe do PMPK.pl i Autostopem.EU

Co nam się nie podoba

Co sądzicie o naszym forum? Czego brakuje, a co powinniśmy zmienić?

Co nam się nie podoba

Postprzez Bleck » 30 wrz 2013, o 18:21

Zbyt mocno reklamujecie swoje pozostałe strony - wchodzę na forum i widzę 3 różne loga (tak, wiem jedno jest nasze) o zgrozo nawet nie są to hiperłącza to tych stronek.

Poniżej strasznie gruby panel, oczywiście tutaj pierwsze dwie pozycje zajmują te najważniejsze na naszym forum rzeczy - linki do waszych innych stronek.

Jeszcze niżej ogromny baner/slideshow z dwoma obrazkami, w dodatku źle wypozycjonowany (ucieka w prawo, Firefox). Wiadomo jaki ma to wpływ przy przeglądaniu forum z telefonu. Nawet na komputerze dopiero jak przewinę stronę w dół to uświadamiam sobie że jestem już na forum, a nie na onecie gdzie wyskoczyła mi reklama na całą stronę.

Nie podoba mi się również stosowanie nieładnych zagrywek typu fake-konta w celu sugerowania skorzystania z waszych innych portali na których zarabiacie.

Bardzo irytujące jest kiedy nowy właściciel usuwa część postów (te niewygodne dla niego) z wątku lub zamyka wątek w którym toczy się dyskusja nieprzyjemna dla niego.
Prawie wszyscy użytkownicy przenieśli się na Facebooka ze względu na zmianę właściciela który zamienił forum z tablicę reklamową. Autostopowicze zakładają nowe forum.
Zapraszamy do facebookowej grupy "Autostopowicze czyli MY :)"
Bleck
Pomagier

Nr gadu-gadu: 5534103

Re: Co nam się nie podoba

Postprzez senadm » 30 wrz 2013, o 21:51

Bleck napisał(a):Zbyt mocno reklamujecie swoje pozostałe strony - wchodzę na forum i widzę 3 różne loga (tak, wiem jedno jest nasze) o zgrozo nawet nie są to hiperłącza to tych stronek.

Już są hiperłączami :)
Bleck napisał(a):Poniżej strasznie gruby panel, oczywiście tutaj pierwsze dwie pozycje zajmują te najważniejsze na naszym forum rzeczy - linki do waszych innych stronek.

tak już zostanie :)

Bleck napisał(a):Jeszcze niżej ogromny baner/slideshow z dwoma obrazkami, w dodatku źle wypozycjonowany (ucieka w prawo, Firefox). Wiadomo jaki ma to wpływ przy przeglądaniu forum z telefonu. Nawet na komputerze dopiero jak przewinę stronę w dół to uświadamiam sobie że jestem już na forum, a nie na onecie gdzie wyskoczyła mi reklama na całą stronę.

Baner zostanie, ale pomyślę nad jego modernizacją jeszcze, nie chcę żeby był uciążliwy.

Bleck napisał(a):Nie podoba mi się również stosowanie nieładnych zagrywek typu fake-konta w celu sugerowania skorzystania z waszych innych portali na których zarabiacie.

Nie zarabiamy :)

Bleck napisał(a):Bardzo irytujące jest kiedy nowy właściciel usuwa część postów (te niewygodne dla niego) z wątku lub zamyka wątek w którym toczy się dyskusja nieprzyjemna dla niego.

Usuwam tylko bluzgi, jesteśmy otwarci na propozycje, sugestie oraz krytykę
TO I OWO :)
senadm
Administrator

Postprzez senadm » 1 paź 2013, o 07:27

Chciałbym zauważyć, że te reklamy są do naszych stron!!!
TO I OWO :)
senadm
Administrator

Postprzez Bleck » 1 paź 2013, o 09:07

... gdzie zamieszczacie inne reklamy dzięki czemu zarabiacie.
Skoro są do waszych stron i na tym nie zarabiacie to nie muszą być takie ogromne, czyż nie?
Prawie wszyscy użytkownicy przenieśli się na Facebooka ze względu na zmianę właściciela który zamienił forum z tablicę reklamową. Autostopowicze zakładają nowe forum.
Zapraszamy do facebookowej grupy "Autostopowicze czyli MY :)"
Bleck
Pomagier

Nr gadu-gadu: 5534103

Postprzez Kobi_89 » 3 lis 2013, o 06:09

Wszedłem tu pierwszy raz od nie wiem kiedy i nie podoba mi się to nowe forum. W ogóle go nie poznaję i nic tu nie jest ani jasne ani czytelne.
Kobi_89

Postprzez silver4426 » 10 sty 2017, o 18:03

Według mnie wszystko jest w porządku !

Powrót do Sugestie