Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Warszawa - Gdańsk

Wszelkiego rodzaju podróże po Polsce.

Warszawa - Gdańsk

Postprzez Sprinter » 2 wrz 2013, o 10:11

Spływ Wisłą z Warszawy.
Poszukuję osoby (towarzysza) do spływu małą łódką typu Mewa z Warszawy do Gdańska.
Poszukuję towarzysza żeby był w stanie pomóc mi w trudnych sytuacjach typu przeniesienie łodzi, która nie jest bardzo ciężka, ale swoje waży, a jak się stanie na mieliźnie czy coś to potrzeba użyć trochę siły =).
Łódka ma swoje lata (32) także nie jest powiedziane że dopłyniemy do celu, ale ja w Niego wierzę =].
Wyprawa ma na celu przeżycie fajnej przygody, niezależnie od tego czy dopłyniemy do celu czy będzie trzeba wracać w połowie.
Nie przewiduję czasu ile to może potrwać (normalnym sprawnym jachtem płynie się ok 2 tyg), mewką to może potrwać znacznie dłużej, ponieważ posiadam tylko mały silniczek 2,5 km, który nie zawsze chce współpracować oraz żagiel, który przy takim spływie tylko miejscami może nas wesprzeć. Ale jak coś to i tak będziemy płynąć z prądem =]
Łódka jest mała, drweniana, średnio wygodna do spania, ale ma namiot nakładany na pokład pod którym można spać, także jak ktoś nie wymaga luksusów to da rade, ew. namiot normalny.
Chciałbym wyjechać jeszcze jakąś we wrześniu, ale przydałoby mi się wsparcie drugiej osoby w przygotowaniach, dlatego dobrze żeby osoba była z Warszawy.
Ktoś jest ciekawy?? =D
Sprinter
 
Posty: 10
Dołączył(a): 10 lip 2012, o 19:03

Powrót do Polska

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron