Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Bezpłatny Punkt Pomocy Psychologicznej Online

Co ci ślina na język przyniesie :)

Bezpłatny Punkt Pomocy Psychologicznej Online

Postprzez stokrotkabc » 4 lis 2012, o 14:32

Tak sobie pomyślałam, że może ktoś potrzebuje, albo znacie kogoś kto potrzebuje...


Stowarzyszenie Intro i Portal Pomocy Psychologicznej http://www.psychotekst.pl w ramach IV Edycji Programu
Szkoła E-Pomocy prowadzą bezpłatny Punkt Pomocy On-Line. Projekt trwa od 12 listopada do 17 grudnia 2012. Bezpłatna e-pomoc dotyczy radzenia sobie z życiowymi trudnościami.

Dla kogo? Dla ciebie, w chwilach kiedy:
• doświadczasz codziennych trudności,
• potrzebujesz wsparcia,
• chcesz poczuć się bezpiecznie,
• szukasz własnej drogi,
• stało się coś nagłego, co utrudniło ci życie,
• przeżywasz kryzys,
• widzisz w swoim życiu problem,
• potrzebujesz informacji
• chcesz pozostać anonimowy.

O nas:
Jesteśmy zespołem wolontariuszy przeszkolonych w zakresie świadczenia pomocy psychologicznej online. Łączy nas chęć pomagania i wrażliwość na drugiego człowieka doświadczającego trudności życiowych. Wspólnie tworzymy Punkt Pomocy Online. Wśród nas są absolwenci/studenci psychologii i pedagogiki o różnorodnych zainteresowaniach oraz doświadczeniu życiowym i zawodowym.
Oferujemy bezpłatną e-pomoc w radzeniu sobie z życiowymi trudnościami.
Wierzymy, że każdy człowiek ma w sobie siłę do przezwyciężania kryzysów, czasem tylko potrzebuje wsparcia drugiej osoby i to właśnie może od nas otrzymać.
Czas trwania projektu: 12 listopada 2012 r. - 17 grudnia 2012r.
JESTEŚMY TU DLA CIEBIE!
ZAPRASZAMY!

Więcej informacji: http://psychotekst.com/strona.php?nr=84
...a ja mam swą gitarę, spodnie wytarte i buty stare - wiatry niosą mnie...
Avatar użytkownika
stokrotkabc
 
Posty: 64
Dołączył(a): 21 kwi 2010, o 13:41
Lokalizacja: Wrocław
Nr gadu-gadu: 7553292

Re: Bezpłatny Punkt Pomocy Psychologicznej Online

Postprzez stokrotkabc » 28 sie 2013, o 10:21

Pociągnę wątek jeszcze, z nadzieją, że nikomu nie będzie to potrzebne. Ale jeśli byłoby, to warto wiedzieć:

"Do Pełni Sił" - Bezpłatna pomoc psychologiczna i prawna dla osób pokrzywdzonych przestępstwem

Jeżeli Ty lub ktoś z Twoich bliskich był/jest ofiarą przestępstwa i poszukujecie miejsca, gdzie możecie uzyskać pomoc, to właśnie przedstawiamy Wam to miejsce. Stowarzyszenie Intro oferuje bezpłatną pomoc psychologiczną i prawną zarówno online, jak i podczas indywidualnych spotkań we Wrocławiu, w Oławie i w Strzelinie.
Projekt "Do Pełni Sił"dofinansowany z Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej przez Ministerstwo Sprawiedliwości, skierowany jest do wszystkich osób, które doświadczyły oszustwa, kradzieży, uszkodzenia mienia, rozboju, przywłaszczenia, porzucenia, uprowadzenia, znęcania się, uchylania się od alimentów, gróźb karalnych, handlu ludźmi, pozbawienia wolności, stalkingu, uszkodzenia ciała, pobicia, nieumyślnego spowodowania śmierci, zabójstwa kazirodztwa, obcowania z nieletnim, nadużycia zależności, zgwałcenia, przemocy domowej, przemocy fizycznej, seksualnej, psychicznej, materialnej katastrofy komunikacyjnej.
Po więcej informacji zapraszamy na stronę Psychotekstu: http://www.psychotekst.pl/strona.php?nr=92
...a ja mam swą gitarę, spodnie wytarte i buty stare - wiatry niosą mnie...
Avatar użytkownika
stokrotkabc
 
Posty: 64
Dołączył(a): 21 kwi 2010, o 13:41
Lokalizacja: Wrocław
Nr gadu-gadu: 7553292


Powrót do Gadki szmatki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron