Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Seriale

Seriale

Postprzez blazenada » 12 lut 2011, o 03:16

jesli ktos bylby zainteresowany to chcialabym polecic battlestar galactica - wersje z 2003 roku. TUTAJ mozna znalezc informacje o kolejnosci ogladania serialu. zas co do fabuly...
coz, jak sam tytul podpowiada jest to serial z gatunku science fiction :) jednak, jesli ktos alergicznie reaguje na sci-fi, radzilabym nie zniechecac sie tak zupelnie od razu bo serial zachwyca fabula.
zostaly nakrecone 4 sezony, w ktorych zamknieto cala historie a wiec nie ma momentow, w ktorych ktos cos dodaje po to, aby przedluzyc emisje (zwlaszcza pod koniec) popularnego serialu. w oczy rzuca sie swietna gra aktorow a takze niezwykle przemyslane postacie, ktore zmieniaja sie wraz z wydarzeniami w serii.
jesli ktos sie skusi, osobiscie polecam danie kilkuodcinkowej szansy bsg - poczatek moze byc zniechecajacy, osobiscie mialam wrazenie, ze tworcy oswajaja sie z postaciami, fabula itp.
co do samej fabuly to sadze, ze najwiecej powie wam znaleziony na youtubie battlestar galactica - epic series trailer :)
Adama: Captain Adama and Colonel Tigh are working on the plan now and I need some serious "out-of-the-box" thinking.
Starbuck: "Out-of-the-box" is where I live.
Avatar użytkownika
blazenada
 
Posty: 4
Dołączył(a): 1 lut 2011, o 16:08
Lokalizacja: Łódź
Nr gadu-gadu: 0

Re: Seriale

Postprzez kasia » 17 lut 2011, o 20:29

Oj tak, Battlestar... Genialny serial :). Sci-fi, ale przystępne, także dla osób, które wcale nie są wielkimi fanami tego gatunku. Też polecam ;).
Avatar użytkownika
kasia
 
Posty: 81
Dołączył(a): 14 lut 2011, o 17:05
Lokalizacja: okolice trójmiasta
Nr gadu-gadu: 1503657

Re: Seriale

Postprzez tulexx » 17 lut 2011, o 23:52

A ja polecam angielski serial Doctor Who. A za BC dziękuję, już się torrent zapuszcza i będę obczajał :)
Avatar użytkownika
tulexx
 
Posty: 5
Dołączył(a): 9 lis 2010, o 00:44
Lokalizacja: Wrocław
Nr gadu-gadu: 9589664

Re: Seriale

Postprzez simon » 19 lut 2011, o 20:29

A do mnie BSG jakoś nie przemówił- obejrzałem pierwszy sezon i nic. Od siebie polecam serial HBO "The Wire" (swego czasu krytycy umieścili go na czele najlepszych serial amerykańskich w historii). Trudny w odbiorze ale daje sporo satysfakcji.
Każdy kilometr się liczy
simon
 
Posty: 24
Dołączył(a): 14 maja 2010, o 14:36
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Nr gadu-gadu: 0

Re: Seriale

Postprzez Roksia » 3 cze 2011, o 12:41

A ja nic nie oglądam z tego co wymieniliście. A że uporczywie robię wszystko, żeby się nie uczyć:
- Supernatural - mój chyba totalnie ulubiony serial. Jako, że zostałam wychowana na Opowieściach z Krypty i Archiwum X to nijak musiało mnie to zainteresować. Ogólnie ciągnie mnie do duchów i demonów i walki ze złem.
- Glee - bo kocham musicale, a on pod to się podczepia.
- How I met your mother - bo czasami człowiekowi potrzeba trochę dobrego humoru.
- The Big Bang Theory - zaczęłam oglądać, bo nie chciało mi się izolować budynku. I tak jakoś zostało. Poza tym ten pseudo naukowy świat jest uroczy na swój sposób.
- Numbers - bo zawsze wierzyłam, że matematyka może nas zbawić od złego
- Bones - bo przypomina mi Archiwum X i uwielbiam Davida.
- Hellcats, Vampire diaries - nie wiem czemu, ale jak zaczęłam to je skończę.
- Gossip Girl - potrzebowałam lekkiego serialu. I jakoś wpadł.

Oglądałam jeszcze House'a ale z biegiem czasu stawał się dla mnie nudny i oklepany, może kiedyś wrócę...
Avatar użytkownika
Roksia
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 maja 2011, o 09:03
Nr gadu-gadu: 3997835

Re: Seriale

Postprzez Podrozomaniack » 16 mar 2012, o 14:34

Spartakus - Krew i Piach, prequel - Bogowie Areny i 2 sezon - Zemsta

Polecam, niezłe stworzenie charakterów, sceny bitewne i wiele innych czynników które przykuły mnie do tego serialu :) W tej chwili trwa 2 sezon
Zamiast Do Roboty, Zanim do trzech policze, Kupuję tanie bilety lotnicze i Lecę! :)
Avatar użytkownika
Podrozomaniack
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16 lut 2011, o 12:14
Lokalizacja: Wrocław! :)
Nr gadu-gadu: 0

Re: Seriale

Postprzez yeti90 » 10 sie 2013, o 12:03

Ja oglądam Dextera :P Poza tym kiedyś Lost, Prison Break i zawsze! - Friends :D
yeti90
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8 sie 2013, o 20:31

Re: Seriale

Postprzez pomylona10 » 11 wrz 2013, o 11:02

Uwielbiałam Housa i Prison Break, niestety się oba skończyły ... Teraz zaczełam Dextera
pomylona10
 
Posty: 2
Dołączył(a): 9 wrz 2013, o 11:01

Następna strona

Powrót do Filmy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów