Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Dodaj DARMOWE Ogłoszenie Autostopowe do PMPK.pl i Autostopem.EU

Autostop do Torunia.

Autostop do Torunia.

Postprzez PiotrPoznań » 6 sie 2013, o 14:37

Witam serdecznie użytkowników forum. Moją przygodę z autostopem dopiero zaczynam.
Ostatnie przygody zafascynowały mnie i skłoniły do spróbowania swoich siły.

Chciałbym zadać moje pierwsze pytanie. Wiem, że jest mapa wyjazdów z miast, ale jej nie rozumiem.
Chciałbym się udać do Torunia, bliska trasa, ale małymi kroczkami.
Czy wie ktoś może, gdzie ustawić się w Poznaniu, żeby mieć większe szanse wyjazdu do Torunia?
Dziękuje z góry za pomoc.
Pozdrawiam
Piotr
PiotrPoznań

Re: Autostop do Torunia.

Postprzez mariusz2004 » 6 sie 2013, o 17:22

Porady znalezione w sieci (Następnym razem spróbuj wpisać w Google nazwę miasta skąd wyruszasz+frazę "autostopem", na stronie autostopem.net mają fajne porady z wielu, wielu miejsc w Europie):

1. Kierunek Bydgoszcz/Toruń
"droga nr 5 w kierunku Gniezna, na tamtejszej nowej obwodnicy drogi na Toruń i Bydgoszcz się rozdzielają. Jedziemy od ronda sródka autobusem 73 (15 minut) i wysiadamy na pierwszym przystanku za skrzyżowaniem z wyżej opisaną obwodnicą (będą wyraźne znaki). Zaraz za skrzyżowaniem jest duża zatoczka, wszyscy jadą powoli i z daleka was widzą, często stojąc na czerwonym świetle. Jakby miejsce było okupowane przez innych autostopowiczów, to można spróbować na następnym (chyba już ostatnim) przystanku linii 73."

2. Kierunek Gniezno, Bydgoszcz, Toruń, Gdańsk, Olsztyn

"Dobre miejsce jest na przystanku za skrzyżowaniem ulic Gnieźnieńskiej i Bałtyckiej (obwodnica). Dojedziemy tam z Ronda Śródka autobusem 73. Jedzie się około 15 min. Koszt biletu ulgowego 1,30 zł. Wysiadamy na ósmym przystanku i tu łapiemy. Znak charakterystyczny: równolegle do tej drogi biegną tory kolejowe - po prawej stronie, poza tym, zaraz za krzyżówką granica administracyjna m. Poznania - stosowny znak"

I komentarze pod tą wskazówką:
Kod: Zaznacz cały
Bardzo dobre miejsce! stałem nie dłużej niż 3 min.
Garw1n
15-07-2009 01:25

Potwierdzam, stałem około 10min
FlowerChild
08-09-2010 00:04

a mi się zdarzyło i godzinę. ale ogolnie dobre miejsce, jest gdzie się zatrzymać spokojnie.
tealover
14-04-2011 22:47

wysiąść trzeba na przystanku Bogucin/Bałtycka.

miejsce świetne! stałam chyba 5 minut
mariusz2004

Powrót do Inne