Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Praca spontan

Praca spontan

Postprzez Hakuna » 2 maja 2013, o 13:09

Siema na pewno wielu z Was doświadczyło, czegoś takiego jak jazda na spontana po Europie w celu znalezienia pracy. Moglibyście podzielić się doświadczeniami? I nie chodzi mi o coś w stylu "jade sobie ale mam mało kasy, więc będę dorabiać po drodze gdzie się da żeby mieć na jedzenie i browar :D" tylko bardziej, że Waszym głównym celem była sama praca a nie podróżowanie, np. pojechaliście na miesiąc czy dwa i przywieźliście sb troche eurasów i dopiero wyruszliście w podróż. Chodzi mi o coś jak praca w restauracji, hotelu ewentualnie jakieś zbiory, farmy. Wiem, że wiele osób wyjeżdżało np na winobranie do Francji jednakowoż wolałabym coś co jest osiągalne tak mniej więcej w czerwcu. Co polecacie a czego nie? Pomocy!!
Nic ino się cieszyć!
Avatar użytkownika
Hakuna
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8 lip 2012, o 23:53
Lokalizacja: Kraków/ Gorlice
Nr gadu-gadu: 0

Re: Praca spontan

Postprzez Wenecja » 10 maja 2013, o 14:27

no Siemanko ja wlasnie do jechalem do holandii i znalazlem prace w 10 minut polega to na tym ze najlepiej szukac pracy z polski przez internet stronka nosi nazwe niedziela.nl myszkom kierujesz na ogloszenia i poninizej pojawia sie praca klikasz i szukasz co ci pasuje kobiety majom wiekszy wybor niektore firmy gwarantujom zakwaterowanie i dojazd do pracy jest ich malo ale w ciogu jednego dnia trafia sie kilka takich ofert
Wenecja
 
Posty: 15
Dołączył(a): 13 sie 2010, o 12:16
Lokalizacja: nk.pl\ łukasz waligóra\ kielce\
Nr gadu-gadu: 18655303

Re: Praca spontan

Postprzez Wiechu » 18 lis 2013, o 11:36

Wydaje Mi się że to dobry pomysł jechać na spontan, ale bardzo ryzykowny. Jak już Ci się poszczęści to na całego.
Wiechu
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18 lis 2013, o 11:32
Lokalizacja: Inowrocław
Nr gadu-gadu: 8523695


Powrót do Szukam pracy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron