Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Powerizer, slackline, monocykl - z bólem sprzedaję

Powerizer, slackline, monocykl - z bólem sprzedaję

Postprzez dromaiidae » 28 mar 2013, o 11:33

Cześć!
Zacznę od tego DLACZEGO sprzedaję takie cuda: wyprowadziłem się do Turcji i nie będę ich ze sobą zabierał... Co do Powera, zawsze coś mnie powstrzymywało żeby na tym chodzić, po prostu nietrafiony prezent. Nie potrafię wyleczyć się z lęku przed wysokością i zawsze wyobrażam sobie, że rozwalę sobie łeb. No cóż, sprzedaję:

Substytut Powerizera - coś przywiezionego z Wielkiej Brytanii, nie pamiętam nazwy, ale niedługo się dowiem, jak dojadę do SWOJEGO domu w Łodzi, bo tam sprzęt został. Właściwie nieużywany, ale guma zakrywająca tylną część jest bardzo obdrapana przez osobę, która zakładała je na jakichś dziwnych metalowych schodach, poza tym wszystko ok, z tego co pamiętam. Zdjęcia zrobię, jak tam dojadę.

Monocykl 20" no name, wyczajony gdzieś na giełdzie, wyczyszczony, z wygodnym siodełkiem, uczyłem się na nim jeździć i naprawdę z bólem go oddam. Srebrny metaliczny kolor, cudo.

Slackline - kupiony jako używka, wszystko ładne i sprawne, rozłożony przeze mnie tylko raz, bo nie było gdzie. Niebieska taśma, trochę brudna, z metalowymi elementami.

Wszystkie zdjęcia zamieszczę niebawem. Maczug nie sprzedam, pojadą ze mną na Bliski Wschód.

Wszystko do odebrania w Łodzi, ewentualnie mogę wysłać. Ceny do dogadania, zdjęcia niebawem.
Jeżeli ktoś z góry byłby zainteresowany tego typu sprzętem, proszę o kontakt TYLKO I WYŁĄCZNIE MAILOWY: olejniczakadrian@wp.pl . Nie sprawdzam forum i nie będę raczej śledzić odpowiedzi.

Pozdro!

PS. Na razie jestem w Polsce przez jakieś kilka tygodni, potem będzie można odebrać sprzęcior od mojej mamy czy kogoś na miejscu. Damy radę to jakoś zorganizować!
Avatar użytkownika
dromaiidae
 
Posty: 11
Dołączył(a): 10 gru 2011, o 20:59
Lokalizacja: Konya, Turcja
Nr gadu-gadu: 0

Powrót do Sprzedam (Tylko osoba fizyczna)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron