Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Austria (Wiedeń)

Wszelkiego rodzaju podróże po świecie.

Austria (Wiedeń)

Postprzez yoitsdomka » 12 gru 2012, o 20:47

Hej hoł, autostopowicze :D Mam dla zainteresowanych tematem muzyki z gier video propozycję nie do odrzucenia - koncert 14.06. w Wiedniu. Koncert jest częścią trasy Distant Worlds, jeśli nie znacie, wpiszcie w youtube'a, warto - chodzi o orkiestralne aranżacje utworów z serii znanej z pięknej muzyki nie mniej niż ze skomplikowanej fabuły każdej części, czyli Final Fantasy, muzyki autorstwa Nobuo Uematsu, ale oczywiście raczej kieruję pytanie do osób już znających temat i zainteresowanych, bo nie chcę ciągać ludzi na dość drogie imprezy tylko po to, by się zawiedli.
Biletów (29 euro~130zł) na koncert zostało niewiele - mniej niż 20 o ile pamiętam, choć od kilku dni sprawdzam i są na tym samym poziomie, więc może jest szansa. O co w tym chodzi? O to, że nie dostanę biletu na święta, jeśli perspektywa jest jechania samotnie, ot i filozofia mojej rodziny :P Racji może trochę i mają, bo chyba bym się bała. Siostra jakoś niezainteresowana, niestety, znajomych gustujących w tego typu muzyce raczej też jak na lekarstwo :( Bilety trzeba by kupować już jakoś zaraz, a z kolei jak się tam dostać kombinowalibyśmy później - moja propozycja to czyhanie na porcję tanich biletów Polskiego Busa z Warszawy bezpośrednio do Wiednia, które na 13.06. czyli wtedy kiedy trzeba by się wybrać, będą wrzucone pewnie około końca kwietnia. Jeśli w ogóle ;) Jeśli nie, to może jednak autostop, we dwójkę zawsze raźniej. Plus opcja niskobudżetowa czyli najpewniej nocleg przez CouchSurfing. (Jak można się domyslić choćby z faktu, że się nie zbuntuję i sama nie kupię tego biletu, zanim mi wszystkie sprzątną, nie stać mnie ostatnio na nic :P) Odpowiedź albo tu, albo na maila motomyszynaksiezycu@gmail.com, a jak ktoś będzie chciał, dam kontakt fejsbukowy. Pozdrawiam gorąco mimo śniegu w Gdańsku :D
yoitsdomka
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11 paź 2012, o 15:14

Powrót do Za granicę

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron